۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8277
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
  • 56 بازدید
  • ارسال توسط :

اعلام زمان ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس از سوی ستاد انتخابات کشور

قرچک – ابتکار ورامین: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای زمان ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی را از تاریخ ۲۸ آذرماه به مدت ۷ روز اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان قرچک- در این اطلاعیه آمده است:‌ پیرو اطلاعیه شماره ۲ به آگاهی ملت شریف […]

قرچک – ابتکار ورامین: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای زمان ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی را از تاریخ ۲۸ آذرماه به مدت ۷ روز اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان قرچک- در این اطلاعیه آمده است:‌ پیرو اطلاعیه شماره ۲ به آگاهی ملت شریف ایران می رساند مقدمات برگزاری انتخابات سراسری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراهم شده است و ان شاء الله ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس از تاریخ ۹۴/۹/۲۸ تا ۹۴/۱۰/۴ به مدت هفت روز در ستاد انتخابات کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه مجلس انجام خواهد شد.

در اجرای ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، ارائه گواهی رسمی مبنی بر استعفا و قبول آن و عدم اشتغال در پست و مقام مورد تصدی در حداقل شش ماه قبل از روز ثبت نام، از سوی مشمولین ماده قانونی مذکور، مجدداً مورد تأکید می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*