۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4992
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۵
  • 157 بازدید
  • ارسال توسط :

اعلام قیمت های جدید انواع نان در شهرستان ورامین‎

ورامین – ابتکارآنلاین: بر اساس مصوبه هیات وزیران و دستورالعمل اجرایی از سازمان محترم صنعت ، معدن وتجارت استات تهران و تشکیل کارگروه آرد و نان در شهرستان ورامین موضوع اصلاح کیفیت و تعیین قیمت آرد و نان، قیمت های جدید نان با هدف کیفیت بخشی نان و حفظ حقوق مردم اعلام می شود. به […]

ورامین – ابتکارآنلاین: بر اساس مصوبه هیات وزیران و دستورالعمل اجرایی از سازمان محترم صنعت ، معدن وتجارت استات تهران و تشکیل کارگروه آرد و نان در شهرستان ورامین موضوع اصلاح کیفیت و تعیین قیمت آرد و نان، قیمت های جدید نان با هدف کیفیت بخشی نان و حفظ حقوق مردم اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – قیمت نان سنگک با وزن چانه ۶۵۰ گرم معادل ۴۰۰ گرم نان ۷۰۰۰ ریال، قیمت نان بربری با وزن چانه ۶۰۰ گرم ۶۰۰۰ ریال، قیمت نان تافتون با وزن چانه ۲۸۰ گرم ۳۲۵۰ ریال، قیمت نان لواش با وزن چانه ۱۷۰ گرم ۲۰۰۰ ریال است.

گفتنی است، رعایت وزن و قیمت های اعلام شده توسط متصدیان واحد های نانوایی لازم الاجراء بوده و در صورت هر گونه تخلف احتمالی با آنها برخورد می شود.

لذا از همشهریان درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و … موارد را در اسرع وقت با شماره تماس ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*