۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » قزوین
  • شناسه : 65719
  • ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام محدودیت‌ و ممنوعیت‌های تردد در ایام پایانی نوروز در قزوین
اعلام محدودیت‌ و ممنوعیت‌های تردد در ایام پایانی نوروز در قزوین

اعلام محدودیت‌ و ممنوعیت‌های تردد در ایام پایانی نوروز در قزوین

قزوین – آبرومند: پلیس قزوین به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه در ایام پایانی تعطیلات، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، با توجه به پیش‌بینی حضور هم‌استانی‌های گرامی در دامان طبیعت […]

قزوین – آبرومند: پلیس قزوین به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه در ایام پایانی تعطیلات، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، با توجه به پیش‌بینی حضور هم‌استانی‌های گرامی در دامان طبیعت و تفرجگاه‌های استان در روز طبیعت (۱۳فروردین)، پلیس به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسائل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد وسایل نقلیه در این روز و روزهای پیش و پس از آن را به شرح زیر اعلام کرد:
الف) محدودیت‌های کلی
۱- عبور و مرور کامیون و تریلی به استثناء مواد سوختی و غذایی و محصولات فاسدشدنی در لاین جنوبی آزادراه قزوین کرج (مسیر منتهی به استان البرز) از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ تاریخ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ممنوع است.
۲- تردد کامیون و تریلی در محور قدیم قزوین_رشت از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ تاریخ‌های ۱۳ و ۱۴ فروردین ممنوع است.
ب) محدودیت‌های روز طبیعت
۱- از تردد کامیون و تریلی و همچنین موتورسیکلت‌ سواران فاقد کلاه ایمنی و پلاک در کلیه محورهای منتهی به مناطق تفرجگاهی از جمله الموت، زرشک، آقچه‌کند، رودک، طالقان، حصار ولیعصر و کلنجین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز ۱۳ فروردین جلوگیری به عمل خواهد آمد.
۲- تردد موتورسیکلت‌ سواران فاقد کلاه ایمنی و پلاک در محور باراجین (حدفاصل میدان شورا تا سه‌راه فدک) از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴۰۰ روز ۱۳ فروردین ممنوع است.
۳- تردد کلیه وانت‌بارهایی که اقدام به سوار نمودن مسافر در قسمت بار می‌کنند در کلیه مسیرها ممنوع است.
ج) محدودیت‌های مقطعی روز طبیعت
۱- به منظور تسهیل در تخلیه ترافیک، از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰ روز ۱۳ فروردین محور بهرام‌آباد و زرشک در مسیر شمال به جنوب در حدفاصل سه‌راهی باراجین-بهرام‌آباد تا ابتدای روستای زرشک، یک‌طرفه بوده و از ورود خودروها به محور زرشک در مسیر جنوب به شمال جلوگیری خواهد شد.
۲- به منظور تسهیل در تخلیه ترافیک، از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰ روز طبیعت، محور تاکستان آقچه‌کند در مسیر شمال به جنوب یک‌طرفه بوده و از ورود خودروها به محور آقچه‌کند از ورودی محور در شهر تاکستان جلوگیری خواهد شد.
اعلام محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی تعطیلات نوروز
سرهنگ حسین تقی‌خانی، جانشین رئیس پلیس راه استان قزوین نیز اظهار کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی تعطیلات و شروع موج بازگشت مسافران از سفرهای نوروزی و به منظور تسهیل در روند رفت و آمدی هموطنان، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.
وی ادامه داد: به این منظور از بعدازظهر امروز، ۱۱ فروردین ماه تا پایان روز ۱۴ فروردین ماه، تردد کامیون‌های باری و تریلی‌های کشنده به استثناء خودروهای حامل سوخت، مواد غذایی و محصولات فاسدشدنی در لاین جنوبی آزاد راه قزوین- کرج، مسیر منتهی به استان البرز ممنوع خواهد بود و همکاران از تردد خودروهای متخلف جلوگیری خواهند کرد.
جانشین رئیس پلیس راه استان قزوین با اشاره به اینکه تردد کامیون و تریلی‌های کشنده در روز ۱۳ و ۱۴ فروردین ماه از جاده قدیم قزوین-رشت نیز ممنوع است، عنوان کرد: از هموطنان عزیز درخواست می‌کنیم ضمن برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای بازگشت و رانندگی ایمن در طول مسیر از موکول کردن زمان بازگشت به روز و ساعات پایانی تعطیلات خودداری کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*