۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 65363
  • ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام مسیرهای دسترسی به آرامستان دارالسلام اسلامشهر در پنجشنبه آخر سال
اعلام مسیرهای دسترسی به آرامستان دارالسلام اسلامشهر در پنجشنبه آخر سال

اعلام مسیرهای دسترسی به آرامستان دارالسلام اسلامشهر در پنجشنبه آخر سال

اسلامشهر- آبرومند: رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری اسلامشهر برای جلوگیری از ترافیک در پنجشنبه آخر سال مناسب‌ترین مسیرهای ورود مراجعه کنندگان را به آرامستان دارالسلام اعلام کرد. به گزارش خبرنگار آبرومند – یاسین جعفرزاده روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران توضیح داد: طبق یک سنت همه ساله هموطنان در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال […]

اسلامشهر- آبرومند: رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری اسلامشهر برای جلوگیری از ترافیک در پنجشنبه آخر سال مناسب‌ترین مسیرهای ورود مراجعه کنندگان را به آرامستان دارالسلام اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار آبرومند – یاسین جعفرزاده روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران توضیح داد: طبق یک سنت همه ساله هموطنان در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال به زیارت اهل قبور و همچنین غبارروبی مزار شهدا می‌روند.
وی ادامه داد: شهروندان اسلامشهری نیز براساس این سنت دیرین و زیبا به آرامستانها به زیارت اهل قبور خود رفته و آئین غبارروبی مزار شهدا و در گذشتگان خود را انجام می دهند که با توجه با تقارن این روزها با روزهای پایان سال پیش‌بینی می‌شود مبادی ورودی و خروج آرامستان دارالسلام با ازدحام وسایل نقلیه و ترافیک سنگین مواجه شود.
جعفرزاده افزود: براین اساس برای تسهیل در تردد شهروندان و مدیریت مسیر و جلوگیری از ترافیک در روزهای پنج‌شنبه و جمعه آخر سال، تمهیدات ترافیکی و مسیرهای ورودی و خروجی طبق یک نقشه برای تردد روان و بی دغدغه شهروندان اسلامشهری در نظر گرفته است.
وی با بیان اینکه شهروندان با داشتن این نقشه پیوستی و حرکت طبق آن قطعا در تردد روان و ورود و خروج مشکلی نخواهند داشت، خاطرنشان کرد: با این حال از خواهشمندم شهروندان مراجعه به آرامستانها و زیارت اهل قبور را برای پنجشنبه و جمعه آخر سال موکول نکنند.
اسلامشهر با حدود ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*