۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 34176
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام نرخ جدید نان در اسلامشهر توسط فرماندار شهرستان
اعلام نرخ جدید نان در اسلامشهر توسط فرماندار شهرستان

اعلام نرخ جدید نان در اسلامشهر توسط فرماندار شهرستان

اسلامشهر – آبرومند: فرماندار اسلامشهر از تصویب نرخ انواع نان بربری، سنگگ، لواش و تافتون با گندم یارانه‌ای و آزاد پز خبر داد و گفت: پس از ۵ سال عدم تغییر در قیمت نان در شهرستان نرخ جدید از امروز در اسلامشهر به نانوایی ها ابلاغ شده است. به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور […]

اسلامشهر – آبرومند: فرماندار اسلامشهر از تصویب نرخ انواع نان بربری، سنگگ، لواش و تافتون با گندم یارانه‌ای و آزاد پز خبر داد و گفت: پس از ۵ سال عدم تغییر در قیمت نان در شهرستان نرخ جدید از امروز در اسلامشهر به نانوایی ها ابلاغ شده است.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سال جاری با صلاحدید دولت تعیین قیمت گذاری نان در شهرستان بر عهده فرماندار گذاشته شد در این راستا با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی خانوارها و همچنین جلوگیری از متضرر شدن صنف نانوایان که در ۵ سال گذشته افزایشی در قیمت نان نداشتند، نرخ جدید در شورای آرد و نان شهرستان تصویب و با طی مراحل قانونی ابلاغ شد.

مرسلپور با بیان اینکه قیمت‌های جدید نان از امروز اجرایی و متخلفان رصد خواهند شد، افزود: طرح نظارتی از امروز با همکاری تعزیرات حکومتی، بازرسی اتاق اصناف و نمایندگان اتحادیه‌های نانوایان در دستور کار قرار دارد تا قیمت و وزن انواع نان در نانوایی‌ها  کنترل و با متخلفان برخورد شود.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: مطمئنا با گرانفروشان و کم فروشان متخلف برابر قانون شورای آرد و نان و تعزیرات برخورد قانونی خواهد شد. در این راستا، شهروندان می توانند هرگونه تخلف از سوی واحدهای نانوایی را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.

وی افزود: در بخش نانوایی‌های یارانه‌پز، نان بربری با وزن چانه ۵۵۰ گرمی به‌ قیمت ۱۰۰۰ تومان، سنگک با وزن نان ۴۰۰ گرمی، ‌هزار و ۲۰۰ تومان؛ تافتون با وزن چانه ۲۳۰ گرمی ۵۰۰ تومان و لواش با وزن چانه ۱۵۰ گرمی به نرخ ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود.

مرسلپور با اشاره به قیمت‌های جدید برای نانوایی‌های آزادپز نیز اظهار کرد: نان بربری با وزن ۵۸۰ گرمی به ‌قیمت یک‌هزار و ۳۰۰ تومان، سنگک با وزن ۴۵۰ گرمی به نرخ یک هزار و ۶۰۰ تومان، تافتون با ۲۸۰ گرمی به‌ نرخ ۸۰۰ تومان و لواش به وزن ۱۷۰ گرم، ۴۰۰ تومان در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*