۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 65326
  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته جاری
افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته جاری

افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته جاری

آذربایجان شرقی – آبرومند: مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – یعقوب وحیدکیا، شنبه ۲۰ اسفندماه در جریان بازدید از ایستگاه قونقا ضمن اشاره به نصب تجهیزات، پله‌برقی‌ها و سیستم‌های روشنایی این ایستگاه، افزود: […]

آذربایجان شرقی – آبرومند: مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته آینده خبر داد.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – یعقوب وحیدکیا، شنبه ۲۰ اسفندماه در جریان بازدید از ایستگاه قونقا ضمن اشاره به نصب تجهیزات، پله‌برقی‌ها و سیستم‌های روشنایی این ایستگاه، افزود: با وجود پیچیدگی‌های خاص اجرایی و صعوبت کار در ایستگاه قونقا، مجموعه مترو در راستای وعده صادق اتمام این ایستگاه مقارن با اعیاد شعبانیه و عید نوروز، به صورت شبانه‌روزی حتی در روزهای تعطیل نیز عملیات اجرایی را پیش بردند و با بالا بردن سرعت اجرایی در کنار رعایت استانداردهای لازم، این ایستگاه را نیز به اتمام رساندند.
وی افزود: تلاشگران مترو در سال جاری با تعهد کاری و سرعت اجرایی، فصل نوینی در تاریخ حمل‌ونقل ریلی گشودند که اتمام سه ایستگاه لاله، گازران و قونقا، مؤیّد تلاش‌های ارزنده این عزیزان است.
وی ادامه داد: از آنجا که بخش اعظمی از این اقدامات در زیرزمین و پنهان از انظار عمومی است، آنچنان که باید این تلاش‌ها در معرض دید مردم نیست.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، وحیدکیا گفت: یک محاسبه ساده عملیاتی از فعالیت‌های کارگران مترو، نشان از تعهد و اهتمام ویژه این عزیزان در ۲۵ متر زیر زمین است که بنده به‌عنوان عضو کوچکی از این خانواده، قدردان زحمات مهندسان، تکنسین‌ها، کارگران و تمامی عوامل اجرایی هستم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*