۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 38024
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح خانه بهداشت روستای سرانزا با اعتباری بالغ‌ بر ۱۵۳۰ میلیون ریال
افتتاح خانه بهداشت روستای سرانزا با اعتباری بالغ‌ بر ۱۵۳۰ میلیون ریال

افتتاح خانه بهداشت روستای سرانزا با اعتباری بالغ‌ بر ۱۵۳۰ میلیون ریال

فیروزکوه – آبرومند: خانه بهداشت روستای سرانزا با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از مسئولان شهرستان و اهالی روستا افتتاح شد. به گزارش خبرنگار ما – خانه بهداشت روستای سرانزا با حضور دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، هیئت رئیسه این دانشگاه، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، […]

فیروزکوه – آبرومند: خانه بهداشت روستای سرانزا با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از مسئولان شهرستان و اهالی روستا افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما – خانه بهداشت روستای سرانزا با حضور دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، هیئت رئیسه این دانشگاه، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، رجب ترقی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، میرزایی نیکو، نماینده مردم شهرستان فیروزکوه و دماوند، روح الله حسینی، بخشدار مرکزی، اعضای شورای اسلامی، جمعی از مسئولان شهرستان و دهیار و اهالی روستا افتتاح شد.

 

قابل ذکر است سرانزا، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان فیروزکوه است که در ۱۶ کیلومتری شرق این شهرستان قرار داشته و جزو دهستان پشتکوه می باشد.

 

هم چنین این روستا در مسیر جاده فیروزکوه به سمنان قرار داشته و دارای ۳۹ خانوار با ۸۶ نفر جمعیت بوده و شغل اکثر مردم این روستا دامپروری است.

 

خانه بهداشت سرانزا یک روستای قمر به نام کمند را تحت پوشش خود داشته و منطقه ی عشایری گورسفید نیز تحت پوشش این خانه بهداشت می باشد.

 

در حال حاضر در این نهاد درمانی یک نفر بهورز به نام خانم چهارپاشلو انجام وظیفه می نماید که در سال ۱۴۰۰ بازنشست خواهد شد.

 

ساختمان جدید خانه بهداشت این روستا با اعتباری بالغ بر ۱۵۳۰ میلیون ریال در متراژ ۱۰۰ متر مربع به منظور ارائه خدمات بهداشتی در بهمن ماه سال ۹۸ به بهره برداری رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*