۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 56091
  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح هلال احمر شعبه قرچک
افتتاح هلال احمر شعبه قرچک

افتتاح هلال احمر شعبه قرچک

قرچک – آبرومند: شعبه هلال احمر شهرستان قرچک با حضور مسئولین کشوری به بهره برداری رسید.   به گزارش خبرنگار ما- دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور در این مراسم گفت: با توجه به جمعیت و موقعیت شهرستان قرچک و تردد سنگین خودرو در این محور، امروز شاهد بهره برداری از مجموعه هلال احمر این […]

قرچک – آبرومند: شعبه هلال احمر شهرستان قرچک با حضور مسئولین کشوری به بهره برداری رسید.

 

به گزارش خبرنگار ما- دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور در این مراسم گفت: با توجه به جمعیت و موقعیت شهرستان قرچک و تردد سنگین خودرو در این محور، امروز شاهد بهره برداری از مجموعه هلال احمر این شهرستان بودیم.

یعقوب سلیمانی افزود: با افتتاح این شعبه از هلال احمر، شاهد سرعت بخشیدن به امداد و نجات در حوادث و کمک به عزیزانی که گرفتار مشکلات شده اند خواهیم بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران نیز گفت: با بهره برداری از این شعبه و در اختیار قرار دادن انبار تجهیزات و ۳ خودروی امداد، کار را در این منطقه آغاز کردیم.

شاهین فتحی افزود: در استان تهران و در آینده نزدیک ،دو شهرستان بهارستان و پردیس را نیز در برنامه داریم که شعبات هلال احمر در این شهرستان ها نیز به بهره برداری خواهند رسید تا مردم این شهرستان ها نیز شاهد سرعت گرفتن خدمات این جمعیت مردم نهاد باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*