۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 48687
  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۹
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح و کلنگ زنی ۷ مدرسه در پاکدشت
افتتاح و کلنگ زنی ۷ مدرسه در پاکدشت

افتتاح و کلنگ زنی ۷ مدرسه در پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: با همکاری بنیاد برکت ومشارکت خیرین ۲ مدرسه در پاکدشت افتتاح و کلنگ ساخت ۵ مدرسه دیگر به زمین زده شد. به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پاکدشت گفت: با افتتاح آموزشگاه شهید فخری زاده در محله بهاران و مدرسه ۶ کلاسه موجانی در روستای قشلاق حاجی آباد در مجموع ۲۳ کلاس […]

پاکدشت – آبرومند: با همکاری بنیاد برکت ومشارکت خیرین ۲ مدرسه در پاکدشت افتتاح و کلنگ ساخت ۵ مدرسه دیگر به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پاکدشت گفت: با افتتاح آموزشگاه شهید فخری زاده در محله بهاران و مدرسه ۶ کلاسه موجانی در روستای قشلاق حاجی آباد در مجموع ۲۳ کلاس درس به فضای آموزشی شهر پاکدشت افزوده شد.

یوسفی جمارانی افزود: مدرسه ۱۷ کلاسه شهید فخری زاده با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع ساخته شد و در اختیار دانش آموزان شهر پاکدشت قرار گرفت.

وی گفت: مدرسه ۶ کلاسه سید هادی موجانی هم با همکاری سازمان نوسازی مدارس در مساحت ۴۷۰ متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: کلنگ ساخت آموزشگاه ۱۲ کلاسه کمیساریای عالی پناهندگان با همکاری اداره کل نوسازی مدارس هم در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر به زمین زده شد.

جمارانی گفت: علاوه بر این مدرسه کلنگ آغاز ساخت همزمان ۴ مدرسه دولتی روستایی و شهری با مجموع ۲۴ کلاس، هر یک به مساحت ۴۰۷ متر مربع با همکاری بنیاد برکت و با همکاری اداره کل نوسازی مدارس انجام شد تا در کمترین زمان این طرح‌ها تکمیل و در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی نیز در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: در شهرستان پاکدشت دست کم ۴۰ مدرسه دیگر مورد نیاز است که ۱۴ مدرسه کلنگ زنی شده و یا در حال ساخت است.

افتتاح و کلنگ زنی ۷ مدرسه در پاکدشت

فرهاد بشیری افزود: در حوزه شهر پاکدشت از نظر منابع امکان ساخت مدرسه وجود دارد، اما از نظر تامین زمین با محدودیت‌هایی روبرو هستیم که ضرورت دارد مسئولین شهر پاکدشت و مسئولین شهرستانی کمک کنند تا زمین‌های مورد نیاز تامین و در اختیار اداره آموزش و پرورش قرار گیرد.

شهرستان پاکدشت با ۴۵۰ هزار نفر جمعیت دارای ۳۲۶ فضای آموزشی است که ۷۶ مدرسه غیر دولتی و الباقی دولتی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*