۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 8554
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :

افتتاح پایگاه سلامت مهر جامعه گرمسار با حضور فرماندار

گرمسار – ابتکار ورامین: فرماندار گرمسار در مراسم افتتاح نخستین پایگاه سلامت در شهرستان گفت: با توجه به اینکه این طرح مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفته ادامه و اجرای طرح تحول نظام سلامت، نیازمند حمایت و مشارکت تمام دستگاه های اجرایی است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – وی […]

گرمسار – ابتکار ورامین: فرماندار گرمسار در مراسم افتتاح نخستین پایگاه سلامت در شهرستان گفت: با توجه به اینکه این طرح مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفته ادامه و اجرای طرح تحول نظام سلامت، نیازمند حمایت و مشارکت تمام دستگاه های اجرایی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – وی با اشاره به اینکه بهره برداری از این طرح ها در راستای اجرائی شدن نظام سلامت و با هدف گسترش آموزش های مرتبط با بهداشت در شهرها اجرایی می شود، افزود: رویکرد دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت ودرمان و ارتقای سطح سلامت ستودنی است و مردم به عملکرد وزارت بهداشت و درمان با رضایتمندی نمره مثبت می دهند.

گرمسار۱

وی در ادامه گفت: جاری شدن این سیاست نقش بسزایی در اجرای طرح های اجتماعی مرتبط با زندگی شهروندی که سلامت از مهمترین این طرح ها می باشد، دارد و سلامت شهروندی تضمین مهمی برای ایجاد شهری سالم است. فرماندار گرمسار در پایان ضمن تشکر وقدر دانی از زحمات مسئولین مرتبط به جهت راه اندازی پایگاه سلامت گرمسار خاطر نشان کرد: راه اندازی خانه های سلامت از راهکارهای موفق برای ایجاد ارتباط با زندگی شهروندان و آگاهی از سطح سلامت شهروندی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*