۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 3678
  • ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۴
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :

افتتاح ۵۷ میلیارد تومان پروژه در دماوند در هفته دولت

دماوند- خبرنگار ابتکارآنلاین: ناصر محمودی‌فرد در حاشیه افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف شهر آبسرد، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آبسرد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: امسال در هفته دولت، پروژه‌های مختلفی با قریب به ۵۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در شهرستان دماوند افتتاح […]

دماوند- خبرنگار ابتکارآنلاین: ناصر محمودی‌فرد در حاشیه افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف شهر آبسرد، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آبسرد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: امسال در هفته دولت، پروژه‌های مختلفی با قریب به ۵۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در شهرستان دماوند افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به پروژه‌های مختلف شهر آبسرد افزود: امیدواریم پروژه‌هایی که کلنگ‌زنی شد، در مدت دو سال آینده به بهره‌برداری برسد و نتایج خوبی را برای مردم به همراه داشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: با وجود اینکه بخش اعظمی از این پروژه‌ها مربوط به بخش‌های ورزشی و فرهنگی است، می‌تواند در سال اقتصاد و فرهنگ در شکوفایی و رشد بخش‌های فرهنگی و ورزشی و نسل جوان که قشر آینده‌ساز کشور هستند، مؤثر واقع شود و امیدواریم مردم بتوانند از خدمات دولت بهره‌مند شوند.

محمودی‌فرد با بیان اینکه در بحث پروژه‌های عمرانی، دولت تدبیر و امید دو موضوع را دنبال می‌کند، گفت: دولت بر روی پروژه‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد داشته باشند و ما نیز در شهرستان دماوند همین موضوع را در اولویت قرار دادیم.

وی با بیان اینکه موضوع دوم پروژه‌هایی است که کلنگ‌زنی می‌شوند، تصریح کرد: پروژه‌ها هنگامی کلنگ‌زنی می‌شوند که طرح اولیه مورد مطالعه قرار گرفته باشد و قطعا پروژه‌هایی هستند که به طور کامل بررسی و کارشناسی برایشان صورت گرفته و قدرت عملیاتی شدن، داشته باشند.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بعضی از پروژه‌ها به صورت قارچ‌گونه کلنگ‌زنی شدند و آسیب‌های زیادی را به سرمایه‌های ملی کشور وارد کردند، افزود: سعی کردیم در شهرستان دماوند از این‌گونه پروژه‌ها جلوگیری کنیم و با توجه به محدودیت تملک سرمایه دولت، در احداث پروژه‌های جدید با محدودیت منابع مواجه هستیم و قطعا اولویت کاری ما نیز بر همین اساس است.

محمودی‌فرد با بیان اینکه دولت سیاست‌های خود را بر اساس چشم‌انداز‌های مقام معظم رهبری طراحی کرده است، گفت: به دلیل اینکه امسال از سوی معظم‌له، سال اقتصاد و فرهنگ نام‌گذاری و پایه‌های اقتصاد بر اساس اقتصاد مقاومتی طراحی شده، دولت سعی کرده بر همین اساس برنامه‌های بهینه‌ای را در مجموعه‌ها داشته باشد و سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه دولت سعی کرده تا با حداکثر بهره‌وری حوزه‌های مختلف کشور را مدیریت کند، بیان داشت: خوشبختانه در هفته دولت در مجموعه شهرستان دماوند پروژه‌های بسیار خوبی پیش‌بینی شده است و امیدواریم در مهم‌ترین بحث شهرستان، یعنی ترافیک جاده‌ای گام‌های خوبی برداریم.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با راه‌اندازی جاده سرحال به دماوند، بتوانیم مشکل ترافیکی گیلاوند را رفع کنیم؛ با توجه به بازدید استاندار تهران، این جاده از پروژه‌های کلیدی شهرستان دماوند محسوب می‌شود و به دسترسی مردم به دماوند و آبعلی کمک می‌کند.

محمودی‌فرد ادامه داد: طرح مطالعاتی این طرح ابلاغ شده است و به دنبال نشستی با راه و شهرسازی و شهرداری هستیم تا بتوانیم به طور اساسی این پروژه‌ مؤثر را برای شهرستان دماوند به بهره‌برداری برسانیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*