۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 8938
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :

افزایش ۲۰میلیارد ریالی اعتبارات شهرستان دماوند در سال جاری

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: در سال جاری اعتبار اختصاصی به شهرستان بالغ‌بر ۱۲۰میلیارد ریال است که نسبت به سال گذشته ۲۰میلیارد ریال افزایش داشته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- ناصر محمودی فرد صبح امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دماوند اظهار داشت: توزیع […]

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: در سال جاری اعتبار اختصاصی به شهرستان بالغ‌بر ۱۲۰میلیارد ریال است که نسبت به سال گذشته ۲۰میلیارد ریال افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- ناصر محمودی فرد صبح امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دماوند اظهار داشت: توزیع اعتبارات سال گذشته با اولویت‌بندی و در راستای سیاست‌های دولت انجام‌شده که این سیاست در سال جاری نیز دنبال می‌شود.

وی افزود: در دولت گذشته پروژه‌های بسیار زیادی تعریف شد و در کمیته برنامه‌ریزی ردیف اعتباری به آن اختصاص داده شد، اما این پروژه‌ها هیچ‌گاه به بهره‌برداری نرسید و تنها باری را بر عهده این دولت قرارداد.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به ادامه سیاست‌های اعتباری سال۱۳۹۳ در سال جاری تصریح کرد: در سال جاری نیز پروژه جدیدی در شهرستان تعریف نخواهد شد تا پروژه‌های نیمه اتمام به‌سرعت پایان‌یافته و به بهره‌برداری برسد.

محمودی فرد تنها پروژه تعریف‌شده در سال ۱۳۹۳ را احداث جاده سرهار عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: این پروژه با مشارکت سه دستگاه در پایان مراحل ابتدایی قرار دارد و امروز آماده شروع به کار است که می‌تواند در رفع مشکلات حمل‌ونقلی شهر دماوند مؤثر باشد.

وی تعریف بی‌شمار پروژه‌ها درگذشته بدون اختصاص اعتبار لازم را یک آسیب دانست و افزود: امسال نیز در راستای سیاست‌های کلی دولت، اعتبارات با اولویت‌بندی تخصیص می‌یابد و این اولویت‌بندی در شهرستان انجام‌گرفته است.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: در حال حاضر دولت با کاهش درآمدهای نفتی و در همین راستا با کاهش اعتبارات مواجه است که امیدواریم با تلاش دولت در رفع تحریم‌ها و سیاست‌های اقتصادی این محدودیت‌ها کاسته شود و ما باید اعتبارات موجود را به‌صورت بهینه استفاده کنیم.

محمودی فرد از توزیع عادلانه اعتبارات در شهرستان دماوند خبر داد و بیان داشت: از قبل هماهنگی‌هایی با مدیران ادارات انجام‌شده و سعی کردیم به‌نوعی با مدیریت اعتبارات، آن را به‌صورت عادلانه توزیع نماییم.

وی اولویت شهرستان را موضوع آب آشامیدنی اعلام کرد و افزود: شهرستان دماوند با مشکلات زیادی در حوزه آب آشامیدنی مواجه است که سعی شده در اعتبارات سال جاری این موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*