۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 37979
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
اقتدار ملی با وحدت ملی تحقق می یابد
اقتدار ملی با وحدت ملی تحقق می یابد

اقتدار ملی با وحدت ملی تحقق می یابد

فیروزکوه – آبرومند: مهدی یوسفی جمارانی در نشست هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه گفت: انقلاب اسلامی ایران بر اساس وحدت اقشار مختلف مردم شکل گرفته و اقتدار فعلی نیز بر این محور استوار است. به گزارش خبرنگار ما – فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در رخدادهای مهم و سرنوشت ساز موجب نا امیدی […]

فیروزکوه – آبرومند: مهدی یوسفی جمارانی در نشست هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه گفت: انقلاب اسلامی ایران بر اساس وحدت اقشار مختلف مردم شکل گرفته و اقتدار فعلی نیز بر این محور استوار است.

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در رخدادهای مهم و سرنوشت ساز موجب نا امیدی دشمنان شده است که همواره با برنامه های گوناگون درصدد کمرنگ کردن این حضور با شکوه هستند.

وی افزود: انتخابات دوم اسفند در واقع سرنوشت چهار سال کشور و حکومت را تعیین می کند و به دلایل مختلف اهمیت بالایی در ابعاد داخلی و خارجی دارد زیرا امروز فشارهای بیگانگان به ایران در حال افزایش است، این بار نیز انسجام و  وحدت باحضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای تجلی خواهد یافت.

وی اظهار کرد: انتخابات در اصل یک مسأله اجتماعی است و نباید اجازه داد که بدخواهان نظام از آن بعنوان یک چالش امنیتی استفاده کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*