۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » ایلام
  • شناسه : 56730
  • ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
اقتصاد قوی مانع سلطه دشمن بر جامعه می شود
اقتصاد قوی مانع سلطه دشمن بر جامعه می شود

اقتصاد قوی مانع سلطه دشمن بر جامعه می شود

ایلام – آبرومند: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: بنا بر تاکید مقام معظم رهبری، اقتصاد قوی و پایدار مانع سلطه دشمن بر جامعه می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت‌الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: در بیانیه […]

ایلام – آبرومند: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: بنا بر تاکید مقام معظم رهبری، اقتصاد قوی و پایدار مانع سلطه دشمن بر جامعه می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت‌الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: در بیانیه گام‌ دوم انقلاب، مقام معظم رهبری اقتصاد قوی را عامل مهم سلطه ناپذیری و مقاومت کشور برشمرده و اقتصاد ضعیف را نقطه سلطه پذیری و دخالت بیگانگان در کشور اعلام فرمودند.

وی افزود: امروز به عنوان روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی نامگذاری شده است.

خطیب جمعه ایلام گفت: رهبر معظم انقلاب در جمع مردم تبریز روز گذشته فرمودند؛ دشمن با هزینه های میلیاردی ارکان انقلاب و بدبینی مردم به نظام را هدف گرفته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار اظهار داشت: هدف دشمن این است که مردم را از ارزشهای انقلاب دور کنند و به فرموده مقام معظم رهبری باید در برابر این حرکت ها ایستاد.

وی افزود: اقتصاد از جمله مواردی است که مورد اهتمام اسلام به عنوان ابزاری برای برآورده شدن نیازهای مادی است.

خطیب جمعه ایلام گفت: نقش اقتصاد هم پایه کعبه که مرکز توحید است، قرار گرفته و از این رو به نقش انکار ناپذیر و اهمیت آن در جامعه اسلامی پی می بریم.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار اظهار داشت: سنت الهی این است که با تلاش برای بهتر شدن شرایط اقتصادی فعالیت کنیم.

وی افزود: اگر انسان در عرصه اقتصاد و عمران و آبادی زمین تلاش کند خداوند پیامد مثبت را برای وی به ارمغان می آورد.

حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی تبار اظهار داشت: در سیاست کلی اقتصاد مقاومتی بر تلاش همه جانبه برای توسعه اقتصادی تاکید شده است و خط مشی رسیدن به آن را ترسیم کرده که باید توسط سیاستگذاران نظام اجرا شود.

وی افزود: نقش مدیر تعیین کننده است و نباید تنها پشت میز بنشیند، بلکه باید از هیچ تلاشی فروگذار نباشد.

خطیب جمعه ایلام گفت: مدیران برنامه خود را در راستای مانع زدایی و رفع مشکلات موجود از کارآفرینی و سرمایه گذاران اعلام کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار اظهار داشت: مدیران باید برنامه خود را برای استفاده از ظرفیت ها و موهبت های الهی موجود در استان و تحقق اقتصاد مقاومتی اعلام کنند.

وی افزود: نیاز است که مدیران برنامه های خود را برای اشتغال جوانان دانش آموخته دانشگاهی رسانه ای کنند.

وی از اصحاب رسانه و جوانان انقلابی خواست که این مطالبه را داشته باشند که تلاش و لابی گری برای پشت میز نشینی بدون هزینه نیست بلکه مدیر باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کند.

خطیب جمعه ایلام گفت: مقام معظم رهبری دستور جهاد تبیین دادند که باید خدمات ارزشمند نظام بیان شود و حوزه و دانشگاه و صدا و سیما و هر کسی که می تواند در این مسیر موثر باشد لازم است در تبیین ارزشها نقش آفرین باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار اظهار داشت: باید برای نجات افکار و اندیشه و دین و معنویت انسانها تلاش کنیم تا از گمراهی و سقوط آنها در جهنم جلوگیری شود.

وی افزود: وعده الهی این است که آینده ما، درخشان خواهد بود و پس از هر سختی آسانی است.

وی از مردم خواست، با توجه به ماه مبارک رجب  به رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

خطیب جمعه ایلام با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن آن را مایه یاس و ناامیدی دشمن و موجب اقتدار وپشتوانه انقلاب برشمرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*