۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 5379
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۳
  • 206 بازدید
  • ارسال توسط :

اقتصاد مقاومتی تنها راه شکوفایی اقتصاد کشور است

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت : توجه به اقتصاد مقاومتی تنها راه شکوفایی اقتصاد کشور است و این مهم باید به درستی از سوی تمامی افراد اجرا گردد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری در جریان بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی چرمشهر گفت: دولت تدبیر و امید تلاش دارد […]

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت : توجه به اقتصاد مقاومتی تنها راه شکوفایی اقتصاد کشور است و این مهم باید به درستی از سوی تمامی افراد اجرا گردد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری در جریان بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی چرمشهر گفت: دولت تدبیر و امید تلاش دارد تا با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در کشور، ثبات و آرامش در بازار ایجاد نماید و این کار باید با همدلی و همراهی تمامی مردم و مسوولین همراه باشد.

وی گفت: نوسانات رخ داده در قیمت ارز مشکلات عدیده ای را برای بخش صنعت ایجاد کرده و باعث شده بود تا تمام ظرفیت های این بخش به ظهور و بروز واقعی خود نرسد.

وی تصریح کرد: توجه به اقتصاد مقاومتی تنها راه شکوفایی اقتصاد کشور است و این مهم یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است که باید به درستی از سوی تمامی افراد اجرا گردد.

خوانساری بیان داشت: اقتصاد مقاومتی نه تنها صنایع را تحت فشار قرار نمی دهد بلکه باعث شکوفایی اقتصاد می شود و سبب می گردد که چرخ صنعت به درستی به حرکت در آید .

وی تصریح کرد: متأسفانه به دلیل مشکلاتی که از پیش در کشور وجود دارد، در برخی از مناطق از ظرفیت کامل صنعت استفاده نمی شود و این صنایع با حداقل توان در حال فعالیت می باشند و برای استفاده از تمامی ظرفیت ها باید فکری اساسی اتخاذ و چاره اندیشی نمود.

فرماندار ورامین گفت: مسئولین باید دید خود را از مسائل شهرستانی به تفکرات ملی سوق داده و به گونه ای برنامه ریزی نمایند که تأثیرگذاری آن ، اقتصاد کشور را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین همچنین با تقدیر از تلاش مسئولین در راه اندازی مرکز علمی کاربردی صنعت چرم در شهرک صنعتی چرمشهر گفت: حرکت به سمت دانش محور نمودن فعالیت های اقتصادی می تواند سرعت رشد، توسعه و پیشرفت صنایع را افزایش داده و حرکت اقتصادی کشور را با استفاده از افراد متخصص و متعهد شتاب بخشد.

وی افزود: اگر علم و صنعت در کنار یکدیگر قرار گیرند، رشد و شکوفایی بیشتری در انتظار اقتصاد کشور خواهد بود .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*