۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 942
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه خیرآباد خانه فرهنگ شهرداری بزرگترین سرمایه منطقه است

ورامین- رامین نیوز: امام جمعه خیرآباد گفت: امسال اولویت منطقه را در پیوست کار کردن فرهنگی می‌دانیم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد طاهری امام جمعه منطقه خیرآباد در حاشیه دیدار با علی عباسی معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری ورامین گفت: شعار امسال خمیر مایه اصلی آن فرهنگی و جهادی می‌باشد. […]

ورامین- رامین نیوز: امام جمعه خیرآباد گفت: امسال اولویت منطقه را در پیوست کار کردن فرهنگی می‌دانیم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد طاهری امام جمعه منطقه خیرآباد در حاشیه دیدار با علی عباسی معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری ورامین گفت: شعار امسال خمیر مایه اصلی آن فرهنگی و جهادی می‌باشد. مدیریت جهادی روحیه ایثارگری و مرد وسط میدان می‌خواهد.

وی گفت: برای مسائل فرهنگی خیرآباد مهندسی فرهنگی کرده‌ایم و با هدف و برنامه‌ریزی مشکلات کلان و بزرگ را به مسائل جزئی ارجحیت می‌دهیم.

وی افزود: پاتوق‌های علمی، مصاحبه‌های فرهنگی با واحدهای صنعتی، برطرف کردن مشکلات درمان و تبلیغات نشاط آور فرهنگی را در برنامه‌های امسال در نظر گرفته‌ایم.

امام جمعه خیرآباد ادامه داد: خانه فرهنگ شهرداری ورامین بزرگترین سرمایه منطقه می‌باشد و باید در مسند فرهنگی درست مدیریت شود تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.

وی اظهار داشت: با رویکرد فرهنگی و معنوی مهندس حیدریان شهردار، مهندس شهریور شهردار منطقه ۲ و علی عباسی معاونت فرهنگی- اجتماعی شهرداری ورامین و اجرای پروژه‌هایی نظیر نمایشگاه سوگواره بنی هاشم به امسال که با نامگذاری مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و اهمیت دو چندان فرهنگ و روحیه جهادی در شهرداری ورامین به امور فرهنگی امسال امیدوار شدیم.

دکتر طاهری در پایان ادامه داد: خیرآباد باید الگوی شهرستان‌های استان تهران باشد و باید از ظرفیت‌های موجود فرهنگی و تعامل با متولیان فرهنگی نهایت استفاده را بنماییم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*