۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5339
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۷
  • 292 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه شهریار هدف آمریکا تامین امنیت و منافع رژیم صهیونیستی است

شهریار- خبرنگار ابتکار: امام جمعه شهریار گفت: مهمترین هدف استکبار جهانی به سرکرده گی آمریکا تامین امنیت و منافع رژیم صهیونیستی است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین ‘موسی سالمی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه شهریار اظهار داشت: جنایت رژیم صهیونیستی روز به روز علیه مردم […]

شهریار- خبرنگار ابتکار: امام جمعه شهریار گفت: مهمترین هدف استکبار جهانی به سرکرده گی آمریکا تامین امنیت و منافع رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از خبرگزاری ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین ‘موسی سالمی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه شهریار اظهار داشت: جنایت رژیم صهیونیستی روز به روز علیه مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اشغالی و نوارغزه افزایش می یابد.

وی با اشاره به کشتار مردم بی دفاع سرزمین های اشغالی درمقابل چشم جهانیان بدون هیچ نوع ترسی به خاک و خون کشید می شوند، افزود: رژیم صهیونیستی با بهره مندی از حمایت همه جانبه امریکا و برخی از همپیمانان خود پاسخگو هیچ نهاد بین المللی نیست.

وی تصریح کرد: تمام سیاست های آمریکا چه داخلی و چه خارجی بر اساس خواسته های سرمایه داران و لابی صهیونیسم بین الملل تدوین و سیاست گذاری می شود.

امام جمعه شهریار در بخشی دیگر از خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره برخی از مشکلات این شهر خواستار توجه و حمایت مسئولان دستگاههای اجرایی شد.

سالمی با اشاره به اینکه علیرغم تلاش فرماندارشهریار رفع برخی از مشکلات نیازمند عزم و همدلی همه مسئولان دستگاههای شهری و استانی دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*