۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 2639
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۷
  • 239 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه فیروزکوه: برخی زمینه‏ساز ناراحتی امام زمان(عج) نشوند

فیروزکوه- خبرنگار رامین نیوز: امام جمعه فیروزکوه گفت: نباید لحظه‏ای ناراحتی امام زمان(عج) را با دست خود فراهم کنیم.   به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، عبدالعلی استیری ظهر امروز در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه و حضور اعضا، اعیاد ماه شعبانیه به ویژه میلاد خجسته […]

فیروزکوه- خبرنگار رامین نیوز: امام جمعه فیروزکوه گفت: نباید لحظه‏ای ناراحتی امام زمان(عج) را با دست خود فراهم کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، عبدالعلی استیری ظهر امروز در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه و حضور اعضا، اعیاد ماه شعبانیه به ویژه میلاد خجسته قطب عالم امکان امام عصر(عج) را به عموم مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفت.

 

وی به ترجمه روایتی از پیامبر(ص) که توسط محمد ابن محمد حنبلی ذکر شده است، اشاره کرد و گفت: پیامبر(ص) در این روایت فرمودند که امت من وارد محشر نمی‏شوند، یعنی محشر پا برجا نمی‏شود مگر اینکه امام زمان(عج) ظهور کند و هنگامی که آن حضرت ظهور کند، ٣ هزار فرشته امام عصر را یاری می‏کنند.

 

امام جمعه فیروزکوه ادامه داد: همچنین افرادی از شام، تعدادی از بزرگان مصر و برگزیدگانی از مشرق‏زمین به یاری حضرت مهدی(عج) می‏آیند وعده‏گاه همه آنها مکه است و بین رکن و مقام با امام بیعت می‏کنند و با او همراه می‏شوند.

 

استیری بیان کرد: میکائیل نیز سمت چپ امام زمان(عج) قرار می‏گیرد و اصحاب کهف هم در اینجا به امام عصر ملحق می‏شوند و تمام اهل زمین شادی واقعی و نشاطی که اسلام تایید کرده است را دارند.

 

امام جمعه فیروزکوه گفت: بعد از آن همه به سمت مکه راه می‏افتند تا به شام برسند و امام عصر(عج) دستور می‏دهد، سفیانی (دشمن سپاهیان امام زمان) دستگیر شود و زیر درختی که شاخ و برگش تا دریاها کشیده شده را ذبح می‏کنند و حکومت امام عصر آغاز می‏شود.

 

استیری گفت: تعدادی از افرادی که از این دنیا رفتند، رجعت می‏کنند و تعدادی از افراد به عنوان وزیر و کارگزار امام عصر انجام وظیفه خواهند کرد.

 

وی بیان کرد: به امید اینکه بتوانیم قلب امام زمان(عج) را خشنود کنیم و لحظه‏ای ناراحتی امام را با دستان خودمان فراهم نسازیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*