۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی
  • شناسه : 4464
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۳
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه موقت ورامین در جمع خبرنگاران مطرح کرد بی‌عدالتی مسئولان دولت اعتدال در حق مردم شهرستان‌های قرچک، پیشوا و ورامین

ورامین-ابتکارآنلاین:حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در جمع خبرنگاران در خصوص ایجاد قطار حومه شهری به جای مترو در شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت‌های قبلی به مردم وعده داده بودند که مترو را برای آنها به ارمغان خواهند آورد و مردم نیز به آنها اعتماد کرده و سال‌ها منتظر بوده‌اند […]

ورامین-ابتکارآنلاین:حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در جمع خبرنگاران در خصوص ایجاد قطار حومه شهری به جای مترو در شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت‌های قبلی به مردم وعده داده بودند که مترو را برای آنها به ارمغان خواهند آورد و مردم نیز به آنها اعتماد کرده و سال‌ها منتظر بوده‌اند که از این نعمت بهره‌مند شوند، این اقدام بر خلاف توقع مردم بوده است.

امام جمعه موقت ورامین خاطرنشان کرد: ورامین شهر قیام ۱۵ خرداد است و همه مسئولان می‌گویند که این مردم بر گردن ما حق دارند، پس این حق چه زمانی می‌خواهد داده شود و چه کسی این کار را انجام خواهد داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: اینکه مسئولان دولتی بدون اینکه با مسئولان شهرستانی مشورت کنند و عواطف و نیازهای مردم را در نظر بگیرند تصمیم بگیرند که مترو را به قطار حومه شهری تبدیل کنند به هیچ عنوان زیبنده مدیران دولتی این دولت نبوده و نیست.

محمودی ضمن بیان اینکه این حرکت جز اینکه بی‌اعتمادی مردم به دولت‌مردان را در پی دارد نتیجه دیگری ندارد، متذکر شد: مردم دولت را از خودشان می‌دانسته و می‌دانند، ولی اگر قرار بر این باشد که هر دولتی بیاید و وعده‌ای به مردم دهد و دولت بعدی آن را نقض کند روش پسندیده‌ای در تصمیمات اجرایی نیست.

امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: بارها اعلام کرده‌ایم که اختلاف نظر بین مسئولان شهرستانی را نمی‌پسندیم، ولی این تصمیم کلانی بود که در سطح کلان گرفته شده است ولی این را نیز نباید فراموش کنیم که اگر مسئولان شهرستان ورامین در ماه‌های گذشته به جمع‌بندی نهایی می‌رسیدند جلوی بسیاری از بهانه‌ها گرفته می‌شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران اضافه کرد: این حرکت دولت‌مردان یک بی‌عدالتی در حق مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا است که از سوی دولت مردان دولت یازدهم رخ داده است، دولتی که شعار تدبیر و امید را دارد، این اقدامش خلاف تدبیر و امید است.

امام جمعه موقت ورامین توضیح داد: اگر مسئولان شهرستانی به این جمع‌بندی برسند که به دنبال برگرداندن مترو به این منطقه شوند، ما هم پا به پای آنها تا به امروز بوده و از امروز به بعد نیز خواهیم بود، ولی این تصمیمی است که در سطح کلان گرفته شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران تشریح کرد: معتقد هستم که نمایندگان مجلس به خصوص نمایندگان شهرستان‌های استان تهران باید این موضوع را در مجلس بیان کرده و از حق مردم دفاع کنند و از سوی دیگر نیز شوراهای شهر که آنها نیز نماینده های مردم هستند نیز باید از این موضوع دفاع کرده و پیگیر آن شوند.

محمودی در پایان عنوان داشت: نمی شود که مصوبه‌ای که سال‌های قبل برای آن برنامه‌ریزی‌های مختلف انجام شده است و هزینه در نظر گرفته شده است به همین راحتی از بین رود.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930809000704#sthash.0YzsEhmD.dpuf

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*