۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 4194
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲
  • 221 بازدید
  • ارسال توسط :

امام جمعه ورامین: مبارزه غرب با تروریسم در منطقه دروغی بزرگ است

ورامین-ابتکارآنلاین: آیت‌الله سید مرتضی محمودی در خطبه‌های نماز عید سعید قربان ورامین پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به فرمایشی از امام علی (ع) اظهار داشت: نظام دنیوی روزی در هم شکسته می‌شود و کوه‌ها از یکدیگر جدا می‌گردند. وی گفت: دنیا دار بقا نیست اما در عین حال دنیا از […]

ورامین-ابتکارآنلاین: آیت‌الله سید مرتضی محمودی در خطبه‌های نماز عید سعید قربان ورامین پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به فرمایشی از امام علی (ع) اظهار داشت: نظام دنیوی روزی در هم شکسته می‌شود و کوه‌ها از یکدیگر جدا می‌گردند.

وی گفت: دنیا دار بقا نیست اما در عین حال دنیا از موقعیت بسیار خاصی برخوردار است چرا که زمینه‌ساز زندگی دائمی انسان در آخرت است و به همین دلیل مهم است، باید در دنیا بذر خوب بکاریم تا بتوانیم در آخرت محصول خوب برداشت کنیم، عمر ارزش زیادی دارد، اهمیت یک ساعت عمر از تمام کره زمین بیشتر است، چرا که دنیا محدود است.

امام جمعه ورامین ادامه داد: دنیا محل مسابقه است، عده‌ای مسابقه را می‌برند و عده‌ای بازنده می‌شوند، آن‌هایی که برنده می‌شوند در بهشت جاویدان خواهند ماند، با راستی و درستی و عمل صحیح، امر به معروف و نهی از منکر و تهذیب اخلاق می‌توان برنده مسابقه دنیا بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین ادامه داد: خداوند تبارک و تعالی امر به عدالت کرده است، در خانه و رفتار با اهل خانه، در اداره و محل کار و رفتار با ارباب رجوع، در همه جا عدالت را رعایت کنید.

آیت‌الله محمودی عنوان کرد: اگر عمل به عدالت و عمل خیر به اندازه ذره‌ای باشد حفظ می‌شود و تمام اعضاء و جوارح ما شهادت خواهند داد.

وی در ادامه با بررسی نتایج غفلت از خدا تاکید کرد: اگر از خدا غافل شدیم مسیرمان در زندگی عوض می‌شود، مجالس‌های ثوابمان به گناه و غفلت تبدیل خواهد شد، ما همه در خواب غفلت هستیم.

امام جمعه ورامین ضمن اشاره به اوضاع منطقه تصریح کرد: مردم عراق و سوریه امروز گرفتار وحشی‌گری‌های افرادی هستند که دست پرورده غرب بوده و ادعای اسلام می‌کنند، حال خود غربی‌ها پرچم مبارزه با این گروه‌های تروریستی را برداشتند اما بدانید این مبارزه نیز دروغی بزرگ است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*