۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7444
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  • 211 بازدید
  • ارسال توسط :

امحاء ۷۵۰ کیلوگرم انواع مواد غذایی و لوازم آرایشی تاریخ گذشته در فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکار ورامین: همزمان با ششمین روز از هفته سلامت ۷۵۰ کیلوگرم انواع مواد غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی بدون مجوز و تاریخ گذشته در فیروزکوه امحاء و معدوم سازی شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – در ششمین روز از هفته سلامت و با حکم دادستانی […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: همزمان با ششمین روز از هفته سلامت ۷۵۰ کیلوگرم انواع مواد غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی بدون مجوز و تاریخ گذشته در فیروزکوه امحاء و معدوم سازی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – در ششمین روز از هفته سلامت و با حکم دادستانی فیروزکوه ۷۵۰ کیلوگرم انواع مواد غذایی و لوازم بهداشتی و آرایشی بدون مجوز، فاسد و تاریخ گذشته به شکل بهداشتی امحاء و معدوم سازی شد.

در این معدوم سازی که در محل دفن زباله شهرداری به انجام رسید، نمایندگان دادستانی و شهرداری فیروزکوه و کارشناسان بهداشت محیط و نظارت بر امور غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان حضور داشتند.

همه ساله اول تا هفتم اردیبهشت ماه به هفته سلامت نامگذاری شده و گرامی داشته می شود.

شعار امسال بهداشت جهانی “ایمنی غذا، از مزرعه تا سفره” و عنوان هفته سلامت “عزم ملی برای دسترسی عادلانه به خدمات سلامت” است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*