۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 63998
  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
امروز اسلام هراسی در صدر کارهای دشمنان اسلام قرار دارد
امروز اسلام هراسی در صدر کارهای دشمنان اسلام قرار دارد

امروز اسلام هراسی در صدر کارهای دشمنان اسلام قرار دارد

ورامین – آبرومند: امام جمعه خیرآباد گفت: هرگاه کشورهای اروپایی در کشورهای خود دچار مشکل می‌شوند برای انحراف افکار عمومی خود دست به این گونه اقدامات می‌زنند. به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام جعفر طزری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خیرآباد اظهار کرد: اسلام ستیزان در چند روز گذشته اهانت به قرآن کریم […]

ورامین – آبرومند: امام جمعه خیرآباد گفت: هرگاه کشورهای اروپایی در کشورهای خود دچار مشکل می‌شوند برای انحراف افکار عمومی خود دست به این گونه اقدامات می‌زنند.

به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام جعفر طزری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خیرآباد اظهار کرد: اسلام ستیزان در چند روز گذشته اهانت به قرآن کریم کردند و در سوئد در مقابل سفارت ترکیه قرآن کریم را آتش زدند و به یکی از مهم‌ترین مقدسات مسلمانان اهانت کردند.

وی گفت: مسؤولان سوئد برای توجیه این عمل، آن را به تنش میان ملی گرایان ترکیه و سوئد نسبت داد.

خطیب جمعه خیرآباد خاطرنشان کرد: این اولین بی حرمتی به مقدسات نبوده است هرگاه کشورهای اروپایی در کشورهای خود دچار مشکل می‌شوند برای انحراف افکار عمومی خود دست به این گونه اقدامات می‌زنند.

طزری عنوان کرد: امروز اسلام هراسی در صدر کارهای دشمنان اسلام قرار دارد زیرا استقبال مردم به اسلام در اروپا گسترش یافته و آنان در مقابل این گسترش ناتوانند لذا از سر عجز و ناتوانی دست به این اقدامات خبیثانه می‌زنند.

وی گفت: ما ضمن محکوم کردن این عمل وقیحانه و خبیثانه از همه مسلمانان می‌خواهیم به پا خیزند و این عمل ننگین را به شدت محکوم نمایند و دشمنان اسلام و قرآن بدانند با این اعمال ننگین هرگز جلوی نور و درخشش قرآن و اسلام را نتوانند گرفت و آینده جهان از آن اسلام و قرآن است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*