۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 6309
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
  • 177 بازدید
  • ارسال توسط :

امنیت حاکم در کشور زمینه ساز رونق اقتصاد است

ری – ابتکار ورامین: سعید بیات: کشور ایران برای پیشرفت و توسعه نیاز به رونق کسب و کار دارد و امنیت حاکم در در کشور در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی باعث رونق بیشتر اقتصاد خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری سعید بیات […]

ری – ابتکار ورامین: سعید بیات: کشور ایران برای پیشرفت و توسعه نیاز به رونق کسب و کار دارد و امنیت حاکم در در کشور در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی باعث رونق بیشتر اقتصاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری سعید بیات معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری در نشست صمیمی با صنعتگران و تولیدکنندگان حوزه شهرستان که با حضور هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت در تالار خدمت فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: یکی از وظایف ما درک صحیح از شرایط موجود در اقتصاد کشور است و باید بااستفاده از منابع و پتانسیل های موجود در کشور برنامه ریزی دقیق و جامع و روبه توسعه و پیشرفتی برای آینده ایران اسلامی ترسیم نمائیم.

معاون فرماندار در ادامه با اشاره به وضعیت نامطلوب اقتصادی دولت و کشور بدلیل تحریم های ظالمانه دشمنان نظام افزود: شرایط اقتصادی حاکم در کشور وظیفه ما دوچندان است و همه باید با تلاش و همت روزافزون و بهره بردن از نعمت استقلال سیاسی جامعه کمک کنیم تا کشور در مسیر توسعه و پیشرفت به رشد و تعالی مطلوب دست پیدا کند.

بیات در پایان گفت: با وجود مشکلات و هجمه هایی که بعد از انقلاب دامنگیر نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است اما با درایت و هوشمندی، کشور ایران همچنان در مسیر سعادت و تعالی حرکت می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*