۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » فيروزكوه
  • شناسه : 34250
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
امنیت زمینه ساز رشد و شکوفایی است
امنیت زمینه ساز رشد و شکوفایی است

امنیت زمینه ساز رشد و شکوفایی است

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار فیروزکوه گفت: تنها در سایه ایجاد احساس امنیت است که میتوانیم در حوزه های مختلف به رشد و بالندگی و توسعه دست پیدا کنیم. به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با اشاره به کسب رتبه اول شهرستان فیروزکوه در حوزه امنیتی در استان تهران […]

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار فیروزکوه گفت: تنها در سایه ایجاد احساس امنیت است که میتوانیم در حوزه های مختلف به رشد و بالندگی و توسعه دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با اشاره به کسب رتبه اول شهرستان فیروزکوه در حوزه امنیتی در استان تهران گفت:  در تمامی شاخص های امنیتی شهرستان فیروزکوه موفق به کسب رتبه نخست شد .

فرماندار فیروزکوه افزود: این آمار حاکی از آن است که کمترین میزان جرائم را در سطح شهرستان شاهد هستیم و این حاصل  تلاش و از خودگذشتگی پرسنل خدوم نیروی انتظامی می باشد.

وی افزود:امروز در شرایطی هستیم  که مجموعه جرائم و تخلفات و مباحثی که موجب سلب امنیت و بر هم زدن نظم عمومی می شود متفاوت شده و  نوع تخلفاتی که به وقوع می پیوندد با ده سال گذشته به طور کلی تغییر کرده است.

جمارانی با بیان اینکه شعار هفته نیروی انتظامی پلیس هوشمند و امین مردم است گفت: این شعار برگرفته از سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد و ما برای این که بتوانیم نظم و امنیت را در جامعه گسترش دهیم  باید از مجموعه اقدامات و تجهیزات  روز دنیا در برقراری نظم وامنیت استفاده کنیم.

فرماندار  با اشاره به اینکه یکی از پیشگامان بهره‌گیری از تجهیزات هوشمند نیروی انتظامی است افزود:  استفاده از تجهیزات جدید و هوشمند سازی در حوزه نظم عمومی ،کنترل ترافیک و پیشگیری از تخلفات جاده ای  از جمله این اقدامات است.

وی امین بودن را از مهمترین ویژیگی های نیروی انتظامی دانست و گفت: جامعه به نیروی انتظامی بعنوان یک مرجع و پناهگاه نگاه می کند و همواره  این نیروی انتظامی است که در اولین لحظات در حوادث و اتفاقات حضور پیدا می‌کند.

رئیس شورای تامین شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه احساس امنیت به ‌مراتب مهم تر از خود امنیت است گفت: تا احساس امنیت وجود نداشته باشد شاهد رونق وخلاقیت نخواهیم بود و تنها در سایه ایجاد احساس امنیت است که میتوانیم در حوزه های مختلف به رشد و بالندگی و توسعه دست پیدا کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*