۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » گلستان
  • شناسه : 39513
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
امکان پرداخت اینترنتی زکات فطریه برای گلستانی‌ها
امکان پرداخت اینترنتی زکات فطریه برای گلستانی‌ها

امکان پرداخت اینترنتی زکات فطریه برای گلستانی‌ها

گرگان – آبرومند: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از شهروندان استان خواست با توجه به فراهم‌شدن زیرساخت‌های لازم، زکات فطریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – عیسی بابایی روز سه‌شنبه اظهار داشت: این نهاد امسال از طریق کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷.۹۹۱۸.۹۹۹۷.۰۲۲۶ […]

گرگان – آبرومند: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از شهروندان استان خواست با توجه به فراهم‌شدن زیرساخت‌های لازم، زکات فطریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – عیسی بابایی روز سه‌شنبه اظهار داشت: این نهاد امسال از طریق کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷.۹۹۱۸.۹۹۹۷.۰۲۲۶ برای فطریه عام، کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷.۹۹۷۹.۵۰۰۳.۰۵۹۴ برای فطریه سادات و کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷.۹۹۷۹.۵۰۰۳.۰۲۹۷ برای کفاره، آماده دریافت وجوهات روزه داران گلستان است.

 

وی با اشاره به اینکه بخش عمده‌ زکات فطریه شهروندان صرف امور معیشتی اقشار محروم و مددجویان کمیته امداد استان می‌شود افزود: فطریه جمع‌آوری‌ شده در هر سال بر اساس موازین و دستورالعمل‌های شرعی در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان واقعی همان شهر و منطقه می‌رسد.

 

وی گفت: مردم گلستان می‌توانند با شماره‌گیری #۵*۰۱۷*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه خود و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir فطریه و کفاره خود را پرداخت کنند.

 

بابایی یادآور شد: پارسال مردم گلستان ۱۰۶ میلیارد ریال زکات فطریه و کفاره پرداخت کردند که پیش بینی می‌شود امسال این رقم به ۱۳۰ میلیارد ریال افزایش یابد.

 

وی در ادامه از برآورده شدن آرزوی خرید سمعک یک کودک یتیم ۶ ساله تحت پوشش کمیته امداد گلستان در ماه رمضان خبر داد و گفت: یک حامی نیک‌اندیش، با حضور در مراسم درخت آرزوها با اهدا مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال، هزینه خرید سمعک این کودک را تقبل کرد.

 

مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: مردم استان می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۱۷ آمادگی خود را در برآوردن آرزوهای ایتام و مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین اعلام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*