۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اسلایدر » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3925
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :

سید محسن رضایی رییس شورای شهر ورامین شد

ورامین- ابتکارآنلاین: روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۳ انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر ورامین پس ازیک هفته پیگیری های مختلف مجددا برگزار و بالاخره به نتیجه رسید. به گزارش خبرنگارابتکارآنلاین ، در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر ورامین ۱۳ عضو شورای اسلامی شهر ورامین حاضر بودند اما حسن فرجی به دلیل اعتراض به روند […]

ورامین- ابتکارآنلاین: روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۳ انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر ورامین پس ازیک هفته پیگیری های مختلف مجددا برگزار و بالاخره به نتیجه رسید.
به گزارش خبرنگارابتکارآنلاین ، در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر ورامین ۱۳ عضو شورای اسلامی شهر ورامین حاضر بودند اما حسن فرجی به دلیل اعتراض به روند انتخابات و عدم رعایت برخی مفاد قانونی، جلسه را ترک کرد و انتخابات هیئت رئیسه جدید با حضور ۱۲ عضو شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد.
در این انتخابات که سیدرضا طباطبایی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، کردستانی نماینده استانداری تهران به عنوان ناظران قانونی انتخابات حضور داشتند، اقلیت بازهم ایرادات قانونی بر روند انتخابات داشتند که نماینده استاندار و معاون فرماندار ورامین تضمین کردند که خلل قانونی بر انتخابات امروز حاکم نخواهد بود.
با این حال، حسن فرجی حاضر نشد که در جلسه رأی گیری شرکت داشته باشد و برای انتخابات هیئت رئیسه، جلسه را ترک کرد.
در این جلسه، سید محسن رضایی با هشت رأی به عنوان رئیس شورا انتخاب شد و سید رضا احمدی با چهار رأی نتوانست کرسی ریاست شورا را به دست بگیرد.
از سوی دیگر، انتخاب نایب رئیس شورا دو رقیب داشت که جعفر اردستانی با هشت رأی به این عنوان انتخاب شد و اکرم تاجیک نیز با چهار رأی نتوانست این سمت را کسب کند.
گفتنی است، در این جلسه انتخاب خزانه دار توسط نماینده استانداری غیرقانونی اعلام شد و بیان شد که چیزی با این عنوان در قانون وجود ندارد.
در ادامه این انتخابات، شقایق میرزایی و غلامرضا مهمان نواز دو کاندیدای منشی اول و دوم شورای اسلامی شهر ورامین بودند که هر کدام با هشت رأی موافق و چهار رأی مخالف برای این سمت ها انتخاب شدند.
در بخش دوم جلسه شورای شهر ورامین، انتخابات کمیسیون های داخلی و همچنین نمایندگان شورا در کمیسیون های مختلف و نمایندگان شورا در سازمانها و مجامع مختلف انتخاب شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*