۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 57969
  • ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
انتقاد امام جمعه گلستان به کیفیت پایین نان در این شهر
انتقاد امام جمعه گلستان به کیفیت پایین نان در این شهر

انتقاد امام جمعه گلستان به کیفیت پایین نان در این شهر

بهارستان- آبرومند: امام جمعه گلستان به کیفیت پایین و صف های طولانی نان در این شهر انتقاد کرد. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه‌های نماز جمعه گلستان با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره) در خصوص اهمیت دستگاه قضا گفت: شاید در اسلام کمتر چیزی همانند قوه قضائیه مورد توجه […]

بهارستان- آبرومند: امام جمعه گلستان به کیفیت پایین و صف های طولانی نان در این شهر انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه‌های نماز جمعه گلستان با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره) در خصوص اهمیت دستگاه قضا گفت: شاید در اسلام کمتر چیزی همانند قوه قضائیه مورد توجه قرار گرفته، برای اینکه همه چیز ملت در دست قوه قضائیه است، جان مردم، مال مردم، عرض و نوامیس مردم، همه در تحت سیطره قوه قضائیه است.

وی افزود: به خاطر اهمیت منصب قضاء، هرکس نمی‌تواند قاضی و عهده دار قضاوت شود. قطعاً خدمت در این سنگر مقدس و خطیر بسیار ارزشمند البته سخت است که باید از خداوند متعال مدد خواست.

خطیب نماز جمعه گلستان اضافه کرد: می‌بایست اتقان احکام صادره، رفع اطاله دادرسی‌ها و نیز حمایت از طبقات ضعیف و محروم، استمرار یافته و پررنگ شود.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است اما از حقوق بشر دم می‌زند.

امام جمعه گلستان سو قصد نافرجام به جان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ۶ تیرماه ۱۳۶۰، فاجعه ۷ تیرماه ۱۳۶۰ و به شهادت رساندن آیت ا… بهشتی و ۷۲ یار امام و امت، بمباران شیمیایی سردشت در ۷ تیر ۱۳۶۶، شهادت آیت الله صدوقی در ۱۱ تیرماه ۱۳۶۰، حمله به هواپیمای مسافربری کشورمان در ۱۲ تیر ماه ۱۳۶۷ را برخی از خباثت‌ها، شیطنت‌ها و خصومت‌های آمریکا علیه ملت ایران در این هفته برشمرد.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: به ارواح طیبه شهدای عزیزی که جان خویش را در راه مبارزه با این ماده خانه برانداز و شیطانی فدا کردند، سلام و درود می‌فرستیم و قدردان زحمات و تلاش‌های مسئولین محترم نیروی انتظامی و مجموعه قضائی در امر مبارزه با مواد مخدر هستیم، امیدواریم در کنار کارهای فرهنگی و آگاهی بخشی و توجیح مردم، با پخش کنندگان مواد مخدر و قاچاقچیان به صورت قاطع برخورد شود.

خطیب نماز جمعه گلستان به عملکرد دولت در مدت تصدی اشاره کرد و افزود: امیدوارم دولت در این جراحی بزرگ و سرنوشت ساز اقتصادی هم موفق شود که کار بزرگی است. البته ما هم از دولت حمایت و کمک می‌کنیم و از طرفی دولت محترم توجه کند که گرانی‌های سنگین أخیر به ویژه قیمت حبوبات، لبنیات، گوشت و اجاره منزل به مردم فشار می‌آورد.

نورپور گفت: طبقه ضعیف حقوق بگیر و متوسط جامعه مشکل و نیاز به حمایت دارند، تیم اقتصادی دولت خیلی باید چابک باشد و قوی عمل کند و نظارت‌ها بیشتر شود.

وی در پایان به مشکل تهیه نان در شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: کیفیت پایین نان و صف‌های طولانی، معطلی و نارضایتی مردم را در پی داشته است که امیدواریم مسئولین امر نسبت به رفع این مشکل اقدام جدی و عاجل به عمل بیاورند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*