۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 8043
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۴
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :

انتقال مفاهیم ۱۵ خرداد در قالب هنر بسیار ارزشمند است

پیشوا – ابتکار ورامین: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا گفت: انتقال مفاهیم ۱۵ خرداد در قالب هنر بسیار ارزشمند است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- حجت الاسلام مهدی عطائی در گفتگو با خبرنگار مهر پانزدهم خرداد را روز تبعیت از ولایت و مرجعیت دانست و اظهار داشت: در پانزدهم خرداد […]

پیشوا – ابتکار ورامین: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا گفت: انتقال مفاهیم ۱۵ خرداد در قالب هنر بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- حجت الاسلام مهدی عطائی در گفتگو با خبرنگار مهر پانزدهم خرداد را روز تبعیت از ولایت و مرجعیت دانست و اظهار داشت: در پانزدهم خرداد سال ۴۲، وقتی مردم خبر دستگیری امام راحل را شنیدند در اعتراض به این اقدام رژیم شاه دست به اعتراض زدند و نقطه عطفی را در تاریخ نهضت اسلامی ملت ایران ایجاد کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا افزود: مردم شهرستان پیشوا نیز در ۱۵ خرداد سال ۴۲ و همزمان با روز بنی اسد در اعتراض به دستگیری امام راحل کفن پوشیده و به سمت تهران حرکت کردند.

گرامیداشت پانزدهم خرداد یک ضرورت است

وی بزرگداشت قیام تاریخی پانزدهم خرداد سال ۴۲ را وظیفه همه مردم و مسئولان دانست و ادامه داد: اگرچه بیش از نیم قرن از قیام تاریخی پانزدهم خرداد سال ۴۲ می گذرد اما هنوز گرامیداشت این واقعه بزرگ و تاریخی یک ضرورت انکار ناپذیر محسوب شده و هر سال باید باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.

این مسئول اضافه کرد: مردم در پانزدهم خرداد سال ۴۲ برای تحقق انقلاب اسلامی حرکت کردند و امروز نیز ملت ایران باید با گرامیداشت این روز تاریخی بار دیگر نشان دهند که بر سر آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

وی بیان داشت: دشمن تلاش می کند تا ملت ایران از فرهنگ ۱۵ خرداد فاصله بگیرد زیرا به خوبی می داند که تحقق اهداف و دستاوردهای ۱۵ خرداد، استکبار را از رسیدن به مقاصد و نقشه های شوم خود دور می سازد.

این مسئول با اشاره به این نکته که هر سال برنامه های متنوعی در سطح شهرستان پیشوا برای گرامیداشت حماسه پانزدهم خرداد سال ۴۲ برگزار می شود اظهار داشت: امسال نیز برنامه ریزی لازم برای گرامیداشت این حماسه بزرگ در شهرستان پیشوا اندیشیده شده و برنامه های ویژه ای به اجرا در خواهد آمد.

دشمن تلاش می کند تا ملت ایران از فرهنگ ۱۵ خرداد فاصله بگیرد

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سهم شهرستان پیشوا در برگزاری یادواره ملی طلوع خرداد گفت: شهرستان پیشوا در برگزاری یادواره ملی طلوع خرداد فعال بوده است.

حجت الاسلام عطائی ادامه داد: امروز ابزار هنر به عنوان یک وسیله پرطرفدار باید در جهت معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی استفاده شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا گفت: انتقال مفاهیم ۱۵ خرداد در قالب هنر بسیار ارزشمند است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*