۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 9164
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :

انس با قرآن انسان را از پلیدی ها مصون می دارد

ورامین – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان ورامین گفت: انس با قرآن انسان را از پلیدی ها مصون نگاه می دارد و ماه مبارک رمضان زمینه این مهم را برای انسان های خداجوی فراهم می کند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیت الله سیدمرتضی محمودی روزشنبه در خطبه های نماز عید […]

ورامین – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان ورامین گفت: انس با قرآن انسان را از پلیدی ها مصون نگاه می دارد و ماه مبارک رمضان زمینه این مهم را برای انسان های خداجوی فراهم می کند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیت الله سیدمرتضی محمودی روزشنبه در خطبه های نماز عید سعید فطر افزود: قران کریم به عنوان معجزه و امانتی الهی از سوی نبی مکرم اسلام در بین مسلمانان جهان قرار گرفته و همه وظیفه دارند تا با عمل به دستورات آن ، در حفظ و حراست از ارزش های این کتاب آسمانی تلاش کنند.

وی گفت: حضرت پیامبر(ص) برای حفظ و حراست از قرآن کریم بیش از ۲۳ سال تلاش و مجاهدت کردند تا آن را از تحریف دور داشته و آن را به عامل وحدت مسلمانان تبدیل کنند.

امام جمعه ورامین افزود: باید دقت داشت که هرچند قرائت قرآن کریم از اجر و ثواب فراوانی برخوردار است ولی باید بیش از خواندن در مفاهیم این کتاب الهی تدبرکرده و آن را در زندگی خود پیاده کنیم.

وی با اشاره به تلاش دشمنان اسلام در ایجاد تفرقه در صفوف مسلمانان افزود: امروز شاهدیم گروهم های تروریستی نظیر داعش با ادعای احیای سنت پیامبر دست به جنایت در کشورهای مختلف اسلامی نظیر سوریه و عراق می زنند، جنایات داعش به دلیل عدم درک صحیح از مفاهیم قرآنی است.

آیت الله محمودی افزود: امروز امت اسلامی بیش از هر زمان دیگری به وحدت و اتحاد نیاز دارد و اگر همدلی در میان مسلمانان ایجاد شود هیچ گروه و جریانی نمی تواند در کشورهای اسلامی به مقاصد خود برسد.

وی گفت: دشمنان به خوبی از قدرت مسلمانان آگاهی دارند و تلاش دارند تا با گسترش تفرقه میان مسلمانان ، به اهداف شوم خود در تضعیف اسلام دست یابند.

امام جمعه ورامین افزود: امروز شاهدیم که در ایجاد تفرقه میان مسلمانان بعضی از حکام مرتجع منطقه نیزیاریگر آنان بوده و به جای حمایت از مردم مسلمان به جبهه استکبار پیوسته اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*