۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 959
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
  • 212 بازدید
  • ارسال توسط :

انصراف فرماندار پاکدشت، معاونین و بخشداران از دریافت یارانه نقدی

پاکدشت – رامین نیوز: در پی آغاز مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ ها، قاسمی فرزاد فرماندارپاکدشت، به همراه معاونین و بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام داشتند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به آغاز ثبت ‌نام از خانوار‌ها برای دریافت […]

پاکدشت – رامین نیوز: در پی آغاز مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ ها، قاسمی فرزاد فرماندارپاکدشت، به همراه معاونین و بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام داشتند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به آغاز ثبت ‌نام از خانوار‌ها برای دریافت یارانه نقدی  گفت: براساس برنامه های دولت تدبیر و امید، یارانه ها در رشد اقتصادی، رونق کار و تولید، ارتقاء شاخص ها در حوزه سلامت، بهداشت و درمان و محیط زیست بسیار تأثیر گذار خواهد بود و انصراف از دریافت یارانه به معنای مشارکت ملی در توسعه و رشد کشور است.

فرماندار پاکدشت افزود: این حرکت ملی در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی و تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری و در راستای سرعت بخشیدن به اهداف دولت تدبیر و امید در پیشبرد برنامه های توسعه ای کشور و توانمند سازی و حمایت از افراد کم درآمدبرخوردار است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی دولت از اجرای گام دوم طرح هدفمندی، رفع مشکلات ، بهبود اوضاع اقتصادی کشور و رفع نواقص، کاستی‌ها و تنگناهای موجود در حوزه سلامت، محیط زیست، تولید و اشتغال کشور است.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه، ثبت نام مرحله دوم یارانه‌ها از بیستم فروردین آغاز شده است و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد افزود: زیرساخت‌ های مناسب برای اجرای این مرحله در سطح شهرستان فراهم شده و پیش‌بینی می‌کنیم که این کار بدون هیچ مشکلی انجام شود و مردم در خصوص ثبت‌نام هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

وی تاکید کرد: کسانی که نیاز به این یارانه نقدی ندارندویا میتوانند به نحوی اقتصاد خانواده خویش را بدون یارانه اداره نمایند در این مرحله از ثبت نام خودداری کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*