۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 46982
  • ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
اهالی باغ فیض ” هم سایه هم “می‌شوند
اهالی باغ فیض ” هم سایه هم “می‌شوند

اهالی باغ فیض ” هم سایه هم “می‌شوند

تهران – آبرومند: محمود کلهری شهردار منطقه۵ از آغاز پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی در این منطقه خبر داد و افزود: این طرح با هدف افزایش مشارکت و مسئولیت پذیری شهروندی در یکی از مجتمع های مسکونی پرجمعیت محله باغ فیض اجرا می‌شود تا تمرینی برای تحقق شعار تهران شهری برای همه و ارتقای فرهنگ […]

تهران – آبرومند: محمود کلهری شهردار منطقه۵ از آغاز پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی در این منطقه خبر داد و افزود: این طرح با هدف افزایش مشارکت و مسئولیت پذیری شهروندی در یکی از مجتمع های مسکونی پرجمعیت محله باغ فیض اجرا می‌شود تا تمرینی برای تحقق شعار تهران شهری برای همه و ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی دراین محله قدیمی با رویکرد” هم سایه هم بودن ” باشد.

به گزارش خبرنگار ما – شهردار منطقه۵ با اشاره به برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۰ برای قشرهای مختلف مردم گفت: این پویش بر اساس نیاز سنجی محلات به کمک گروه های تسهیل گر، سازمان های غیر دولتی و مردم نهاد، جلب مشارکت معتمدین و متنفذین محلی با تاکید بر حفظ هویت محلات و ارتقای فرهنگ هم زیستی در کنار هم و گره گشایی از مشکلات موجود است.

کلهری  بیان کرد: انتظار می‌رود این طرح سبب افزایش مشارکت و روحیه مسئولیت پذیری ، مدیریت و کاهش تولید پسماند و آموزش قوانین و مقرارت آپارتمان نشینی و حریم خصوصی شود.

او اقدامات محوری این پویش را  شامل برنامه های گسترده تبلیغاتی، آموزشی، ترویجی و تغییر و پایدار سازی رفتار  دانست و تاکید کرد: این برنامه  از طریق تشکیل تیم های تسهیل گری میدانی و مجازی ، برگزاری جلسات توجیهی ، نیاز سنجی مشارکتی ، تولید محتوی و طراحی و اجرای رویداد های خرد اجتماع محور با همکاری گروه های محلی و تسهیل گری در حال اجرا است.

کلهری خاطر نشان کرد: این طرح در محله باغ فیض شهرک الزهرا از دی ماه سال ۹۹ آغاز و تا شهریور ۱۴۰۰ ادامه دارد تا با همکاری و مشارکت شهروندان به بستر سازی در زمینه ارتقای فرهنگ همسایگی کمک کند. پس از این مدت  پایدار سازی و تغییر رفتار درحوزه آپارتمان نشینی سنجیده و ارزیابی می‌شود. .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*