۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1839
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
  • 459 بازدید
  • ارسال توسط :

اهداء تجهیزات و محصولات فرهنگی به کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان پیشوا

پیشوا – رامین نیوز: با مساعدت دبیرخانه کانونهای مساجد استان تهران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا اهداء تجهیزات و محصولات فرهنگی رایگان به کانونهای فرهنگی، هنری حضرت رسول، موعود و مهر هشتم صورت گرفت. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- امیر حسین طاهری سرپرست  این اداره گفت: با توجه به نام […]

پیشوا – رامین نیوز: با مساعدت دبیرخانه کانونهای مساجد استان تهران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا اهداء تجهیزات و محصولات فرهنگی رایگان به کانونهای فرهنگی، هنری حضرت رسول، موعود و مهر هشتم صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- امیر حسین طاهری سرپرست  این اداره گفت: با توجه به نام گذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و اهمیت فعالیتهای فرهنگی در سطح کشور، ضرورت تجهیز این مکان معنوی و ترغیب وایجاد انگیزه در جوانان به منظور حضور پرشور آنهادر مساجد، و همچنین تسهیل در اجرای مطلوب برنامه های فرهنگی در آن مکان مقدس یکی از اولویتهای این اداره می باشد.

وی در ادامه افزود: تفاهم نامه ای مابین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشداری بخش مرکزی شهرستان پیشوا، درخصوص تاسیس و تجهیز کتابخانه روستایی منعقد گردید.

گفتنی است؛ طبق تفاهمنامه صورت گرفته دهیاری متهعد می گردد تا ضمن انتخاب فردی بعنوان کتابدار، حق الزحمه کتابدار را نیز پرداخت نماید، همچنین اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نسبت به متراژ مکان تحت اختیار کتابخانه موظف به تجهیز کتابخانه های روستایی و پرداخت سهم کارفرمای بیمه کتابدار و همچنین اعزام نیروی کتابدار جهت آموزش به دوره های کتابداری می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*