۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 8655
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  • 152 بازدید
  • ارسال توسط :

اهداف و برنامه های کارگروه سلامت و امنیت غذایی با جدیت دنبال شود

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: هدف از تشکیل کارگروه سلامت و امنیت غذایی، تامین و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی افراد است و همه اعضای این کارگروه باید جدیت و اهتمام ویژه ای نسبت به رسالت خود برای دستیابی به نقطه آرمانی در این زمینه داشته باشند. به گزارش […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: هدف از تشکیل کارگروه سلامت و امنیت غذایی، تامین و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی افراد است و همه اعضای این کارگروه باید جدیت و اهتمام ویژه ای نسبت به رسالت خود برای دستیابی به نقطه آرمانی در این زمینه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری فیروزکوه – سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه، رییس بیمارستان امام خمینی(ره) و معاونان شبکه بهداشت شهرستان با فرماندار فیروزکوه دیدار کردند.

نورالله طاهری در این دیدار با تقدیر از تلاش های مجدانه مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان، اظهارکرد: سلامت مردم جزو اساسی ترین امور شهرستان است که خدای ناکرده در صورت کم توجهی می تواند به عنوان یک عامل تهدید امنیتی باشد.

وی خاطرنشان کرد: بحمدالله در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به امر سلامت و بهداشت جامعه شده و وزارت بهداشت و درمان از جمله برگ های برنده دولت بوده است.

طاهری با اشاره به کمبودها و برخی مشکلات مربوط به این نهاد و همچنین بیمارستان فیروزکوه مطروحه از سوی مردم در ملاقات های مردمی، برای رفع این معضلات اعلام آمادگی کرد.

وی همچنین خواستار تشکیل مرتب و منظم کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شد تا موارد مهم را در کارگروه مطرح کرده و از ظرفیت و توان سایر دستگاه ها و نهادها به خوبی در رفع مشکلات استفاده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه بیان کرد: سلامت و امنیت غذایی دایره بسیار وسیع و گسترده ای دارد که آحاد جامعه با آن سر و کار دارند.

وی افزود: در برنامه های میان مدت پنج ساله توسعه کشور به منظور محقق نمودن اهداف و نیازهای جامعه در حوزه سلامت، شورای عالی سلامت و امنیت غذایی در سطح استان ها و کارگروه سلامت و امنیت غذایی در سطح شهرستان ها پیش بینی شده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود: در واقع هدف از تشکیل این کارگروه، تامین و ارتقاء سلامت و امنیت غذایی افراد است و لذا همه اعضای این کارگروه باید جدیت و اهتمام ویژه ای نسبت به رسالت خود برای دستیابی به نقطه آرمانی در این زمینه داشته باشند.

در ادامه دکتر فریبا ملاجعفری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان به ذکر مواردی مشروح و مفصل در زمینه فعالیت های شبکه، پوشش بهداشتی و درمانی آن در سطح شهرها و روستاها، امکانات و تجهیزات موجود، کمبودها و مشکلات و همچنین خدمات پزشکی و تخصصی تنها بیمارستان شهر پرداخت.

طرح جمع آوری قلیان، اجرای طرح ضربت در ماه مبارک رمضان، مشکلات جذب نیرو و جذب پزشکان متخصص و برنامه عملیاتی بیمارستان امام خمینی(ره) در سال ۹۴، دیگر مباحث مطروحه در این دیدار بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*