۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 54614
  • ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
اولویت دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی بانگاه درون‌زا و برون‌نگر است
اولویت دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی بانگاه درون‌زا و برون‌نگر است

اولویت دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی بانگاه درون‌زا و برون‌نگر است

پردیس- آبرومند: امام جمعه پردیس با اشاره به اینکه دولت سیزدهم برجام را اولویت اول نمی‌ داند، گفت: اولویت دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی بانگاه درون‌زا و برون‌نگر است.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی […]

پردیس- آبرومند: امام جمعه پردیس با اشاره به اینکه دولت سیزدهم برجام را اولویت اول نمی‌ داند، گفت: اولویت دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی بانگاه درون‌زا و برون‌نگر است.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی ضمن گرامیداشت یاد شهدای ۱۶ آذر، اظهار داشت: دانشجویانی که جنگ را اداره کردند مثل شهید همت‌ها و باکری‌ها، دانشجویان شهید دفاع مقدس، و در ادامه حماسه آنها دانشجویان شهید مدافع حرم، دانشجویان شهید عرصه امنیت، دانشجویان شهید عرصه سلامت، از ثمرات انقلاب هستند.

 

حسینی با اشاره به وضعیت کم آبی در کشور عنوان داشت: آبخیزداری مهمترین راهکارهای عبور از بی آبی در شرایط امروز است که به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته و با مشکل تأمین اعتبارات مواجه است و ایجاد زمینه برای توسعه آبخیز داری با حمایت دولت، راهکار مناسبی برای رفع بحران کم آبی است.

 

امام جمعه پردیس بیان داشت: تکرار وقایع آبان ۹۸ با مردم بصیر، رسانه باهوش و مسئول پاسخگو و حاضر در صحنه خنثی شد و در این توطئه دشمنان قصد داشتند، طرح آبان ۹۸ را با قوت بیشتری تکرار کنند که ناکام ماند.

 

امام جمعه پردیس با اشاره به اینکه دولت سیزدهم، برجام را اولویت اول نمی‌داند گفت: اولویت دولت سیزدهم اقتصاد مقاومتی بانگاه درون‌زا و برون‌نگر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*