۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 36566
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
اولین برنامه کشوری «یار مهربان» در پردیس برگزار شد
اولین برنامه کشوری «یار مهربان» در پردیس برگزار شد

اولین برنامه کشوری «یار مهربان» در پردیس برگزار شد

پردیس- آبرومند: اولین برنامه کشوری «یار مهربان» با حضور مسئولان شهرستانی در پردیس برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما – عصر دوشنبه اولین برنامه کشوری یار مهربان با محوریت انس با کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در مدرسه نرگس شهر پردیس با حضور حسنوند مدیر اداره آموزش و پرورش، کورش گلریز شهردار، […]

پردیس- آبرومند: اولین برنامه کشوری «یار مهربان» با حضور مسئولان شهرستانی در پردیس برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – عصر دوشنبه اولین برنامه کشوری یار مهربان با محوریت انس با کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در مدرسه نرگس شهر پردیس با حضور حسنوند مدیر اداره آموزش و پرورش، کورش گلریز شهردار، توسلی امام جمعه شهرستان پردیس برگزار شد.

 

حسنوند در حاشیه برگزاری جشنواره یار مهربان در جمع خبرنگاران گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در مدارس با پیگیری‌های وزارت خانه آموزش و پرورش برای تقویت کار گروهی و مشارکت اجتماعی دانش آموزان، جشنواره یار مهربان برگزار شد.

 

وی بیان داشت : اولین برنامه کشوری یار مهربان در پردیس برای تقویت روحیه خلاقیت در دانش آموزان امروز برگزار شد.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس با اشاره به بحث حیاط پویا جهت ایجاد شادابی و نشاط روحی دانش آموزان گفت در تمام مدارس شهرستان همگام با مدارس دیگر کشور از این قبیل جشنواره ها برگزار می شود.

 

حسنوند افزایش سرانه کتاب خوانی را مهم خواند و افزود : جهت کمک هزینه خرید کتاب و توسعه کتابخانه مدرسه نرگس مبلغ ۵ میلیون تومان به این مدرسه اهدا می شود.

 

در ادامه کورش گلریز شهردار پردیس با تشکر از اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس جهت برگزاری این جشنواره گفت : برگزاری این نمایشگاه ها باعث جذب بیشتر دانش آموزان به فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

 

شهردار پردیس خاطر نشان کرد : در سال‌های شهرداری رویه خوبی برای ساخت کتابخانه ها داشت و هرسال از محل نیم درصد و کمک خود شهرداری کتابخانه می ساخت.

 

گلریز گفت: متاسفانه طی دو سال گذشته این رویه با وقفه مواجه شده است و کتابخانه جدیدی ساخته نمی شود بنابراین با همکاری اداره کتابخانه های شهرستان و شورا و شهرداری پردیس می توانیم گام هایی در این راستا برداریم.

 

شهردار پردیس با اشاره به اینکه کتابخانه شهرداری پردیس در شهر فعال است ابراز داشت : کتابخانه شهرداری پردیس پذیرای هنه شهروندان و دانش اموزان برای استفاده از کتاب‌های کتابخانه است.

 

وی گفت : طی بازدید امروز از نمایشگاه کتاب در مدرسه نرگس مقرر شد مبلغ ۲ میلیون تومان کتاب از نمایشگاه موجود در مدرسه خریداری و به خود مدرسه جهت استفاده دانش آموزان و معلمان اهدا گردد.

 

در ادامه نیز توسلی امام جمعه شهرستان پردیس با مهم شمردن فرهنگ مطالعه و اجرای برنامه‌های خوب توسط دانش آموزان و معلمان طی جشنواره یار مهربان مبلغ ۱ میلیون تومان کمک هزینه خرید کتاب به مدرسه نرگس اهدا کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*