۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1485
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴
  • 148 بازدید
  • ارسال توسط :

اولین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در سال ۹۳ برگزار شد

شهریار – رامین نیوز: اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال  ۹۳ با حضور ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و مدیران ادارات با ریاست همت الله هادی زاده فرماندار برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز: در ابتدا این جلسه فرماندار ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از فعالیتهای […]

شهریار – رامین نیوز: اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال  ۹۳ با حضور ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و مدیران ادارات با ریاست همت الله هادی زاده فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز: در ابتدا این جلسه فرماندار ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از فعالیتهای مدیران خصوصاً در ایام آغازین سال در قالب کمیته های ۱۷ گانه ستاد نوروزی، سخنانی را در اهمیت نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی ایراد کردند.

هادی زاده با تشریح سیاستهای کلی دولت و اجرایی نمودن آنها در سطح شهرستان به نشست ها و جلساتی که به منظور پیگیری منعقد گردیده، اشاره نمود و از دست اندرکاران اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها قدردانی کردند.

وی در خصوص اجرای طرح افزایش قیمت حامل های سوخت نیز تاکید کردند که افزایش نرخ کرایه ها به صورت خودسر غیر قانونی بوده و از نهادهای نظارتی خواستار برخورد جدی و اعمال قانون در خصوص متخلفین به منظور جلوگیری از ایجاد نارضایتی مردم شدند.

پس از سخنان پیش از دستور فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین سادات رسول امام جمعه باغستان، حجت الاسلام حیدری رئیس اداره رسیدگی به امور مساجد و آقایان بیاتی رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی، سمیع پور شهردار باغستان گزارشی از وضعیت حوزه ادارات تحت مدیریت خود را به استحضار فرماندار و حاضرین رساندند.

حسین گروسی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی دیگر سخنران جلسه بود که ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیران و اعضای شورای تامین خصوصاً فرماندار شهرستان، به توجه مقام معظم رهبری بر مسائل مهم جامعه با نگاه ویژه و نامگذاری هدفمند و آگاهانه ایشان که در اثر شناخت و معرفی نقاط ضعف ونیازمند توجه دولت و مدیران صورت می گیرد پرداخته واظهار نمودند: در سال جاری و چند سال گذشته مقام معظم رهبری تاکید و توجه خاصی به مسئله اقتصادی کشور داشته و دارند و به علت عدم تحقق نکات مورد توجه امسال هم با شدت وحدت بیشتری به آن پرداخته شد.

جلسه هادی زاده - شهریار

در بخش پایانی این جلسه هادی زاده با اعلام پیش بینی اجرایی کوتاه مدت یک ساله و بلند مدت ۵ سال برای پروژه ها به مدیران و مسئولین نهادها و ادارات تأکید نمود نسبت به جذب اعتبارات تخصیص داده شده نهایت تلاش را انجام دهند زیرا در سال جاری هیچ عذری در عدم جذب اعتبارات از مدیران پذیرفته نخواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود به معرفی پروژه های عمرانی بیمارستان امام خمینی شهرستان شهریار و پروژه های بیمارستان امام سجاد و راههای مواصلاتی دپو و چیتگر پرداخت و اشاره کرد که مقدمات آن به مرحله اتمام رسیده، وی به منظور تسهیل در دیدار مدیران برای مذاکره کاری و رفع مشکلات روز دوشنبه هر هفته را بعنوان روز ملاقات کاری مدیران با فرماندار تعیین نمودند ضمن اینکه اختیارات جهت انجام امورات به معاونت ها نیز تفیذ گردیده است.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود محوریت اقتصاد در کلام مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرارداده و حمایت از صاحبان سرمایه و پرهیز از سنگ اندازی بی مورد در فعالیت های اقتصادی را یاد آور شدند.

این مسئول همچنین در انتصابات مدیران نیز تأکید داشتند که با مدیران کل در انتخاب افراد برای مدیریت ادارات شهرستان همراهی خواهم نمود لیکن شرط مهم آن است که فردی کارآمد باتجربه وتوانمند با روحیه اعتدال وارزشی ولایق را جهت امور معرفی نمایند شهرستان شهریار با توجه به قابلیت های بالای خود مدیران کارآمددر حد مدیران کل را می طلبد و این جابجایی ها حق دولت جدید و مردم است گر چه تاکنون کمترین جابجایی ها انجام گردیده،سعی می کنم با صعه صدر،تعامل ،آرامش، وفاق و همددلی را حفظ نماییم.

جلسه هادی زاده 1

وی همچنین از تعامل و همدلی مدیران شهرستان خصوصاً جناب آقای گروسی نماینده محترم – حجت الاسلام و المسلمین سالمی امام جمعه و اعضای محترم شورای تأمین قدردانی نموده و اشاره داشتند با همراهی ایشان در جهت طرح مشکلات و جذب حمایت و تأمین اعتبارات لازم نشست های خوبی با شخصیت های کشوری و وزراء محترم داشته ایم که امیدواریم با همین منوال تا به نتیجه رساندن امور این وفاق و همدلی ادامه یابد انشاءالله.

هادی زاده از رسانه ها و اصحاب جراید نیز در انعکاس فعالیت های مدیران واقدامات مطلوب دولت با رعایت اصل عدالت و اطلاع رسانی خواستار همدلی و همراهی شد و از بی عدالتی صدا و سیما در ضعف انعکاس اخبار شهرستان اظهار گله مندی کرد.

ایشان در پایان سخنان خود اعتقاد به ولایت و تبعیت از اوامرر ایشان را به همه مدیران فرض مسلم دانسته و حمایت ایشان از همه دولت ها خصوصاً دولت تدبیر و امید را اسباب شوق و ایجاد انگیزه خدمتگزاران مردم دانست و اظهار داشت به مردم باید امید داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*