۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7778
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۳۴
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :

اولین جلسه شورای بهداشت بخش جلیل آباد در سال ۹۴ برگزار شد

پیشوا – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای بهداشت بخش جلیل آباد در سال ۹۴ در محل بخشداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا – به نقل از روابط عمومی بخشداری جلیل آباد؛ این جلسه با حضور حبیبی بخشدار جلیل آباد، مسیان مقدم رییس دامپزشکی شهرستان پیشوا، مسوولان مراکز […]

پیشوا – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای بهداشت بخش جلیل آباد در سال ۹۴ در محل بخشداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا – به نقل از روابط عمومی بخشداری جلیل آباد؛ این جلسه با حضور حبیبی بخشدار جلیل آباد، مسیان مقدم رییس دامپزشکی شهرستان پیشوا، مسوولان مراکز درمانی بخش جلیل آباد، نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و دهیاران سطح بخش، برگزار گردید.

الله بخش حبیبی بخشدار جلیل آباد در این جلسه با اشاره به رابطه مستقیمی که بین توسعه و سلامت جامعه وجود دارد، بیان داشت: افرادی می توانند در توسعه جامعه اثرگذار باشند که از نظر جسمی، روحی و روانی افراد سالمی باشند و این امر محقق نمی شود مگر اینکه انسان سالم در محیط سالم پرورش پیدا کند.

بخشدار جلیل آباد افزود: با توجه به ارتباط معنی دار کیفیت زندگی با محیط سالم، اهمیت اقدامات بهداشت محیط در بهسازی محیط روستاها و قطع سیکل انتقال بیماری ها از ضرورت های کاری مسوولان امر است.

حبیبی با تاکید بر ضرورت افزایش دانش عمومی مردم درباره بهداشت، اظهار داشت: افراد جامعه باید بدین باور برسند که علاوه بر رعایت موازین بهداشت فردی، ملزم به حفظ بهداشت محیط پیرامون خود هستند زیرا در صورت عدم رعایت این موضوع، سلامت آنها و بهداشت سایر افراد جامعه به مخاطره خواهد افتاد.

وی با اشاره به نقش دهیاران در روستاها، افزود: نقش محوری دهیاران در راستای ارتقای شاخص های توسعه روستا به ویژه شاخص های بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بر اساس این گزارش؛ در این جلسه پیرامون پیگیری های لازم جهت سم پاشی تمام دامداری های سطح بخش جهت جلوگیری از شیوع بیماری های دامی با هماهنگی دهیاران و اداره دامپزشکی بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است؛ جمع آوری زباله های سطح بخش، کمبود سطح زباله، نظارت بیشتر بر اماکن، مغازه ها و آب شرب روستایی در سطح بخش با همکاری دهیاران و ادارات مربوطه از دیگر مباحث این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*