۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 9034
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :

ایجاد احساس آرامش و امنیت در جامعه مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است

ورامین – ابتکار ورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : ایجاد احساس آرامش و امنیت در جامعه مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – فرامرز تاجیک روز شنبه در جریان بازدید از فرماندهی انتظامی شهرستان ورامین و کلانتری های تابعه که با حضور […]

ورامین – ابتکار ورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : ایجاد احساس آرامش و امنیت در جامعه مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – فرامرز تاجیک روز شنبه در جریان بازدید از فرماندهی انتظامی شهرستان ورامین و کلانتری های تابعه که با حضور و هماهنگی مصطفی حیدری بخشدار مرکزی انجام گرفته بود گفت : نقش نیروی انتظامی در استقرار امنیت پایدار در جامعه بی بدیل و غیر قابل انکار است و توسعه فعالیت پلیس در جامعه باعث می شود تا فضای حاکم بر جامعه به رشدو توسعه همه جانبه منطقه منجر شود.

وی گفت : رشد و توسعه سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی هنگامی محقق می شود که امنیت پایدار در جامعه حکمفرما باشد و بدون این نعمت که ایران اسلامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از آن بهره مند می باشد ، شاهد پیشرفت و بالندگی نخواهیم بود.

وی اظهار داشت : البته پلیس به تنهایی نمی تواند در این امر توفیق حاصل نماید و تمامی ارکان جامعه به ویژه مردم به عنوان بازوی مستحکم نیروی انتظامی وظیفه دارند تا به پایداری امنیت در جامعه و ایجاد فضایی نامناسب برای فعالیت بزه کاران کمک نمایند

همچنین بخشدار مرکزی ورامین در ادامه این بازدید گفت : امروز مردم پلیس را پناهگاه خود دانسته و با مشاهده نیروهای پلیس احساس آرامش می کنند در صورتی که در رژیم سابق ، مردم با دیدن یک نظامی دچار وحشت و اضطراب می شدند.

وی بیان داشت : نیروی انظامی در سال های اخیر با ورود به حوزه های اجتماعی و اجرای طرح های متعدد اجتماعی و امنیتی ، با بسیاری از مشکلات اجتماعی برخورد قاطع نموده و بسیاری از آنان را ریشه کن نموده است که باید با تداوم این طرح ها ، از بروز بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*