۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 28370
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  • 74 بازدید
  • ارسال توسط :
ایجاد ستاد فرماندهی ناجا در جنوب تهران دغدغه مسئولان امنیتی باشد
ایجاد ستاد فرماندهی ناجا در جنوب تهران دغدغه مسئولان امنیتی باشد

ایجاد ستاد فرماندهی ناجا در جنوب تهران دغدغه مسئولان امنیتی باشد

ری- آبرومند: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: ایجاد ستاد فرماندهی ناجا در جنوب تهران باید دغدغه مسئولان امنیتی باشد. به گزارش خبرنگار ما – آیت الله محمد محمدی ری شهری عصر چهارشنبه در دیدار با سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ طی سخنانی با اشاره به اینکه جمعیت شهرستان ری به […]

ری- آبرومند: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: ایجاد ستاد فرماندهی ناجا در جنوب تهران باید دغدغه مسئولان امنیتی باشد.

به گزارش خبرنگار ما – آیت الله محمد محمدی ری شهری عصر چهارشنبه در دیدار با سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ طی سخنانی با اشاره به اینکه جمعیت شهرستان ری به دلیل حاشیه نشینی با کلانشهر تهران رو به افزایش است اظهار داشت: امنیت مقوله مهمی است که نباید از آن غافل شد لذا استقرار و راه اندازی ستاد فرماندهی انتطامی در جنوب پایتخت نباید به تعویق بیافتد.

 

محمدی ری شهری افزود: با توجه به اینکه راه اندازی ستاد فرماندهی انتظامی در ری یکی از مطالبات به حق مردم این منطقه است گفت: استقرار ستاد فرماندهی انتظامی در شهرستان ری کاری مهم و ضروری است که باید با برنامه ریزی دقیق، سریع و با زمان بندی مناسب به مرحله اجرا در بیاید.

 

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با بیان اینکه ایجاد ستاد فرماندهی در جنوب تهران باید دغدغه مسئولان امنیتی استان تهران باشد افزود: ری هر روز در حال ازدیاد جمعیت است و همین موضوع حساسیت و ضرورت استقرار فرماندهی انتظامی را بیشتر می‌کند.

 

با توجه به اینکه ناجا اقدامات مؤثری در راستای برقراری امنیت و نظم انجام می‌دهد، همکاری و حمایت همه دستگاه‌ها از این نهاد مهم و تأثیرگذار موجب بهبود وضعیت امنیتی در سطح شهرستان ری می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*