۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 33857
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
ایجاد محور مقاومت راهی برای ایستادگی در برابر استکبار بود
ایجاد محور مقاومت راهی برای ایستادگی در برابر استکبار بود

ایجاد محور مقاومت راهی برای ایستادگی در برابر استکبار بود

دماوند- آبرومند: جانشین معاون آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن فکر می‌کرد که می‌تواند این انقلاب را از بین ببرد،گفت: ایجاد محور مقاومت راهی برای ایستادگی در برابر استکبار بود.   به گزارش خبرنگار ما – سردار فرقانی صبح یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح  دماوند که به مناسبت نخستین […]

دماوند- آبرومند: جانشین معاون آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن فکر می‌کرد که می‌تواند این انقلاب را از بین ببرد،گفت: ایجاد محور مقاومت راهی برای ایستادگی در برابر استکبار بود.

 

به گزارش خبرنگار ما – سردار فرقانی صبح یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح  دماوند که به مناسبت نخستین روز هفته دفاع مقدس در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اینکه دشمن فکر می‌کرد که می‌تواند این انقلاب را از بین ببرد،گفت: ایجاد محور مقاومت راهی برای ایستادگی در برابر استکبار بود.

 

فرقانی با اشاره به پشت سر گذاشتن سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس گفت: دشمنان و رژیم بعثی در این خیال خام و باطل خود بودند که ۳ روزه بتوانند خوزستان و یک هفته ای تهران را به تصرف خود در بیاورند و نظام و انقلاب را از ریشه براندازی کنند.

 

وی در ادامه بیان داشت: امام خمینی در آن زمان توانست شعار حضرت اباعبدالله (ع) را استمرار و با گفتمان جدید مقابل گفتمان شرک و کفر انقلاب اسلامی را تشکیل دهد، لذا دنیا متوجه شکل گیری این گفتمان جدید شد و در پی نابودی آن است و مدام به تهدیداتش ادامه می دهد.

 

جانشین معاون آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به آیات الهی عنوان داشت: نخستین آیه‌ای که خداوند به ما امر فرموده است، مقابله با دشمن در مسیر جهاد است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم و امروز محور مقاومت پوزه دشمن را در دنیا به خاک مالیده است و امروز قدرت نا به حدی است که اگر آنها یک تیر شلیک کنند، ما با تمام قوا با آنان به مقابله خواهیم پرداخت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*