۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 36853
  • ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
ایران با حرکت‌های استعماری دچار بحران نمی‌شود
ایران با حرکت‌های استعماری دچار بحران نمی‌شود

ایران با حرکت‌های استعماری دچار بحران نمی‌شود

ایران بسیار قوی تر از آن است که با حرکت‌های آشوب‌گرانه استعماری دچار بحران شود.‌

بوشهر- آبرومند: امام جمعه بوشهر گفت: ایران بسیار قوی تر از آن است که با حرکت‌های آشوب‌گرانه استعماری دچار بحران شود.‌

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: براساس وقایع تاریخی مشخص شده‌است که هر کشوری به آمریکا و اروپا اتکا کند با شکست و خیانت مواجه می‌شود و به جای پیشرفت، پسرفت می‎‌کند و در یک طراحی جنایتکارانه براندازی خواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهارداشت: تا ایران حرکتی بر مدار توکل به خدا، اسلامیت و اتکا به ملت پیدا می‌کند و هدایت‎های رهبری تجلی پیدا می‌کند، دشمنان با دسیسه کشور را به آشوب می‌کشند ولی تا اتکا به ولی فقیه، ولایت‌مداری، وحدت و نیروهای مملکت است ایران قوی و پیشرفته مشت محکمی به دهان بیگانگان خواهد زد.

 

وی اضافه کرد: اتحادیه اروپا همراه با ظلم و ستم جهانی با هدایت‌های پشت پرده آمریکا علیه ایران در سازمان ملل و محیط های سیاسی اقتصادی فعال شده‌است و گذشته از اینکه تعهدات برجامی را انجام نمی‎دهد ایران را محکوم به متعهد نبودن به برجام می‌کند.

 

صفایی بوشهری گفت: تکیه به آمریکا و چند کشور اروپایی اعتماد به جنایت‌کاران و دزدان تاریخ بشریت است و محصول این همه تلاش دولت ایران و اجرای تعهدات فرا برجامی پیمان شکنی آمریکا بود.

 

امام جمعه بوشهر ادامه داد: تنها راه ایران اجرای هدایت‌های رهبری واقتصاد مقاومتی و اتکا به نیروهای نخبه، انقلابی و جوان ایران است.

 

وی در ارتباط با برخی گرانی‌ها بیان کرد: مسئولان گرانی‌های کاذب را کنترل و مردم نیز به کمک هم در عرصه اقتصادی همت کنند تا نرخ جنس‌ها به صورت تصاعدی و غیر معقول گران نشود.

 

صفایی بوشهری در ارتباط با سهمیه بنزین مناطق ساحلی گفت: صیادان قشری زحمتکش هستند که باید سهمیه بنزین آنها بزودی تامین شود.

 

وی افزود: در این زمینه استانداری و دریابانی تبوشهر لاش کردند و به هیات دولت نامه نوشتند  ولی با این وجود انتظار داریم سهمیه بنزین قایق‌ها هر چه زودتر تامین شود تا صیادان دچار مشکل معیشت نشوند.

 

صفایی بوشهری در ارتباط با نام نویسی داوطلبان نامزدی انتخابات گفت: داوطلبان قانون‌مداری و اخلاق را رعایت کنند و برای مجلسی است که می‎خواهد قانون‌گذار باشد اول کسی که باید قانون را رعایت کند، داوطلبان هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*