۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 36348
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
  • 89 بازدید
  • ارسال توسط :
ایران میزبان اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی می‌شود
ایران میزبان اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی می‌شود

ایران میزبان اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی می‌شود

گرمسار – آبرومند: معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری کشور از برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی در سال آینده به میزبانی ایران خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – ولی‌الله تیموری بعدازظهر امروز در نشستی با فعالان گردشگری شهرستان گرمسار با اشاره به شعار گردشگری دنیا با عنوان «گردشگری روستایی و طبیعت‌گردی» اظهار داشت: […]

گرمسار – آبرومند: معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری کشور از برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی در سال آینده به میزبانی ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – ولی‌الله تیموری بعدازظهر امروز در نشستی با فعالان گردشگری شهرستان گرمسار با اشاره به شعار گردشگری دنیا با عنوان «گردشگری روستایی و طبیعت‌گردی» اظهار داشت: سند راهبردی توسعه گردشگری روستایی در دست تهیه و تدوین قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری روستایی در ایران در سال ۱۳۹۹ گفت: سند راهبردی توسعه گردشگری روستایی در این اجلاسیه ابلاغ می‌شود.

معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری کشور با تأکید بر توجه نسبت به تقویت صنعت گردشگری در ایران با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب موجود در کشور در این حوزه اظهار داشت: در حال حاضر ساماندهی و توزیع سفر داخلی در اولویت اقدامات حوزه گردشگری کشور قرار گرفته است.

 

تیموری به درآمدزایی و ثروت نهفته در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: این صنعت به ابزاری برای توزیع عادلانه ثروت در دنیا تبدیل‌شده است و در کشور ما نیز باید بدان توجهی گسترده شود.

 

وی مقصد نخست تورهای داخلی در حوزه گردشگری را گردشگری روستایی عنوان کرد و بیان داشت: حدود ۹۸ درصد از سفرهای داخلی ایران به سمت شهرهای کوچک و روستاهاست؛ و از این حیث باید به گردشگری روستایی بیش از این‌ها توجه شود.

 

معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری کشور با بیان اینکه رتبه‌بندی شهرها از منظر گردشگری به‌زودی اعلام می‌شود تأکید کرد: باید مشارکت جوامع محلی را در توسعه گردشگری ارتقا ببخشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*