۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 6863
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۳۸
  • 173 بازدید
  • ارسال توسط :

ایران هیچ وقت بدنبال دخالت و سلطه در امور هیچ کشوری نبود است

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: ایران هیچ وقت بدنبال دخالت و سلطه در امور هیچ کشوری نبوده و این را در عمل نشان داده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد […]

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: ایران هیچ وقت بدنبال دخالت و سلطه در امور هیچ کشوری نبوده و این را در عمل نشان داده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار قرچک آنلاین ضمن محکوم کردن حمله عربستان به یمن اظهار داشت: ما هرگونه تجاوز و دخالت در امور کشورها را بشدت محکوم می‌کنیم و معتقدیم سرنوشت کشورها به دست ملت‌هایشان باید رقم بخورد.

وی گفت: آل سعود با حمله به یمن خودش را نابود می‌کند. برخی از دولت‌های کشورهای ضعیف و حقیر شده عربی هم که امروز از عربستان حمایت می‌کنند باید زودتر در رفتار خود تجدید نظر کنند و بیش از این فریب رژیم صهیونیستی را نخورند و دست از برادر کشی بردارند.

وی تاکید کرد: حملاتی که امروز در یمن انجام می گیرد، علاوه بر عوامل سیاسی، ناشی از برنامه ریزی چندین ساله وهابیت و کشورهای کفار غربی در یمن است.

وی با اظهارات اخیر طیب اردوغان اشاره کرد و گفت:سخنانی که اخیراً توسط مسئولان ترکیه گفته شد درست نیست، ایران هیچ وقت بدنبال دخالت و سلطه در امور هیچ کشوری نبوده و این را در عمل نشان داده است. این کشورهای ترکیه و عربستان هستند که بدنبال تجاوز و دخالت در امور کشورهای دیگر هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد با انتقاد از سکوت شورای امنیت در برابر حمله عربستان به یمن تصریح کرد: شورای امنیت سازمان ملل متحد نمایشی هستند و جایی که باید حضور داشته باشند، نیستند و عکس‌العملی نشان نمی‌دهند، در رابطه با حمله عربستان به یمن هم سکوت کرده‌اند.

وی در پایان گفت: وزارت خارجه کشورمان تا به حال اقداماتی را در رابطه با مشکل یمن انجام داده که قابل تقدیر است ولی می‌بایست تحرکات بیشتری در خصوص حل این بحران داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*