۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 7762
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۵
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :

ایستگاه تاکسی شهرک امام رضا(ع) شهر دماوند راه اندازی شد

دماوند – ابتکار ورامین: سید مصطفی حسینی نیا در این خصوص گفت: شهرداری دماوند در اقدامی خط تاکسی منطقه گیلاوند ـ شهرک امام رضا (ع) را با به کارگیری ۵ تاکسی راه اندازی کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – وی ادامه داد: این خط تاکسی که در راستای […]

دماوند – ابتکار ورامین: سید مصطفی حسینی نیا در این خصوص گفت: شهرداری دماوند در اقدامی خط تاکسی منطقه گیلاوند ـ شهرک امام رضا (ع) را با به کارگیری ۵ تاکسی راه اندازی کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – وی ادامه داد: این خط تاکسی که در راستای پیگیری درخواست های اهالی ساکن در مسکن مهر راه اندازی شده است، ساکنان شهرک امام رضا (ع) می توانند دسترسی مناسب تر و بهتری به داخل شهر در طول روز داشته باشند.

مسئول تاکسیرانی شهرداری دماوند با بیان اینکه در حال حاضر به جهت وجود جمعیت بالای ۲۰۰ خانوار، این میزان تاکسی قرار داده ایم، گفت: این نهاد خدماتی آمادگی افزایش تاکسی را در خط جدید شهرک امام رضا (ع) با توجه به رشد جمعیت دارد.

حسینی نیا در پایان از شهروندان ساکن شهرک مهر امام رضا(ع) خواست تا همکاری لازم با رانندگان تاکسی در راستای فراهم سازی امنیت بیشتر و خدمات رسانی مطلوب تر با هدف تامین درآمدهای مکفی تاکسی داران داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*