۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 3325
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید از صنایع آلاینده منطقه صنعتی خرمدشت

پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری از ۵ کارگاه آبکاری در منطقه صنعتی خرمدشت که استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی را به طور کامل رعایت نمی کردند بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار پردیس را در این بازدید امرایی معاون برنامه ریزی و ادارای مالی فرمانداری، فراهانی رئیس اداره محیط زیست شهرستان و کارشناسان […]

پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری از ۵ کارگاه آبکاری در منطقه صنعتی خرمدشت که استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی را به طور کامل رعایت نمی کردند بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار پردیس را در این بازدید امرایی معاون برنامه ریزی و ادارای مالی فرمانداری، فراهانی رئیس اداره محیط زیست شهرستان و کارشناسان مربوطه، سیاح رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و کارشناس بخش صنعت، نعمتی مسئول مرکز بهداشت شهر پردیس به همراه کارشناس بهداشت محیط و اعضاء شورای صنعتی خرمدشت همراهی می کردند.

alayandeh (2)

مسئولان در بازدید از این واحدها ضمن بررسی تجهیزات تصفیه پساب های صنعتی موجود در کارگاه ها، بر استفاده از تصفیه خانه های مورد تائید اداره محیط زیست و مرکز بهداشت برای جلوگیری از آلودگی منابع آبی و محیط زیست تاکید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*