۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 5721
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۸
  • 151 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید بذرافشان از تمرینات تیم فوتسال نوجوانان ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین که مسئولیت کمیته فوتسال این شهرستان ورامی نبرعهده دارد، در آستانه مسابقات نوجوانان فوتسال استان از تمرینات آماده سازی این تیم بازدید به عمل آورد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورش و جوانان شهرستان ورامین ، تیم فوتسال نوجوانان […]

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین که مسئولیت کمیته فوتسال این شهرستان ورامی نبرعهده دارد، در آستانه مسابقات نوجوانان فوتسال استان از تمرینات آماده سازی این تیم بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورش و جوانان شهرستان ورامین ، تیم فوتسال نوجوانان ورامین که با هدایت میثم کاشانی و علی اصغر رمضانی و با بهره گیری از بازیکنان موثری نظیر حمیدرضا تاجیک، علیرضا اردستانی، سجاد تاجیک، محمد مهدی خانی و محمدرضا محور و چندین بازیکن تاثیرگزار دیگر خود است و یکی از امیدهای مسلم قهرمانی می باشد که از روز دوشنبه در شهرستان ری برگزار می شود.

بذرافشان مسئول کمیته فوتسال ورامین در این بازدید به مربیان و بازیکنان قول داد که در صورت راهیابی به فینال هدایایی را به آنها تقدیم خواهد کرد.

شکست ورامین در مسابقات هندبال لیگ برتر استان تهران

در هفته چهارم از لیگ برتر نوجوانان استان تهران تیم هندبال ورامین در سالن تختی میزبان تیم دیر تهران بود و در یک بازی نزدیک و هیجان انگیز با یک گل شکست خورد.

تیم ورامین که چندین بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت با ارائه یک بازی هجومی و نزدیک در حالی نتیجه را به حریف خود واگذارنمود که فرصت های طلایی زیادی برای به ثمر رساندن گل بدست آورد و هر بار با بی دقتی مهاجمان آنها را از دست داد.

در حالی که بازی با نتیجه مساوی پیش می رفت، در ثانیه پایانی مسابقه بازیکنان تیم غدیر تهران موفق شدند گل پیروزی را به ثمر رسانده و با نتیجه ۲۳ -۲۲ هیئت هندبال ورامین را شکست دهند.

بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین و چندین تن از پیشکسوتان ورزش هندبال ورامین نظیر مصطفی شریعت زاده، سید مهدی میر حیدری وسید احمدحسینی تماشاگر ویژه این بازی بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*