۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1459
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید فرماندار دماوند و بخشدار رودهن از کارخانه دوغ آبعلی

دماوند – رامین نیوز: به مناسبت هفته کار و کارگر بخشدار رودهن، فرماندار دماوند، اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری آبعلی و همچنین جمعی از معتمدین محلی از کارخانه دوغ آبعلی بازدید نمودند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این بازدید مسئولان و هیئت همراه از قسمتهای مختلف کارخانه بازدید و از نزدیک در جریان امور […]

دماوند – رامین نیوز: به مناسبت هفته کار و کارگر بخشدار رودهن، فرماندار دماوند، اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری آبعلی و همچنین جمعی از معتمدین محلی از کارخانه دوغ آبعلی بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این بازدید مسئولان و هیئت همراه از قسمتهای مختلف کارخانه بازدید و از نزدیک در جریان امور تولید و بسته بندی قرار گرفتند و از نزدیک با کارگران گفتگو نمودند.

ناصر محمودی فرد فرماندار دماوند در این بازدید با اشاره به اینکه بعد از انقلاب، صنعت در کشور بسیار فعال و کارآمد بوده است، افزود: تولید در جمهوری اسلامی ایران برکت است و این امر باعث می شود کشور در زمینه‌های اقتصادی و صادرات استقلال پیدا کند.

وی گفت: با توجه به فعالیت رو به رشد واحدهای صنعتی در شهرستان صاحبان صنایع از نیروهای بومی استفاده نمایند و در بهبود وضعیت صنعت و پیشبرد اهداف نظام در زمینه ایجاد اشتغال تلاش کنند.

همچنین رضا طاهر خانی بخشدار رودهن گفت: تولیدکنندگان و صاحبان صنایع بایستی با استفاده از توان نیروهای بومی، واحدهای خود را به جدیدترین استانداردهای روز دنیا مجهز کنند.

وی با بیان اینکه بالابردن کیفیت محصولات ایرانی بزرگترین راه برای ایستادگی و مقاومت در مقابل تحریم‌های دشمنان است افزود: تا به امروز اقدامات خوبی صورت گرفته و امیدواریم با همت و تلاش جوانان ایرانی و سرمایه گذاران داخلی شاهذ رشد و شکوفایی صنعت در کشور باشیم.

در این بازدید مسئولین کارخانه نیز مشکلات و پیشنهادات خود را برای مسئولان و هیئت همرا مطرح نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*