۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58061
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید معاون قضایی دادگستری کل آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری کودکان و زنان بی‌سرپرست
بازدید معاون قضایی دادگستری کل آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری کودکان و زنان بی‌سرپرست

بازدید معاون قضایی دادگستری کل آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری کودکان و زنان بی‌سرپرست

آذربایجان شرقی – آبرومند: سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری از کودکان و زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست تبریز بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ما – همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه و برنامه ریزی‌های انجام شده جهت بازدید از مراکز حمایتی و پشتیبانی استان ، […]

آذربایجان شرقی – آبرومند: سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری از کودکان و زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست تبریز بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه و برنامه ریزی‌های انجام شده جهت بازدید از مراکز حمایتی و پشتیبانی استان ، احمد موقری سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی به همراه معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان از یکی از مراکز نگهداری از کودکان و زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان بازدید کردند.

 

در این دیدار در خصوص مشکلات مربوط به مسائل حمایتی، اجتماعی و قضائی مددجویان در حوزه زنان کارآفرین برای زنان بدسرپرست، بی‌سرپرست و همچنین تسهیل اشتغال آنان و سایر حمایت‌های قضایی در مورد موضوعات مرتبط با زنان به گفت‌وگو پرداخت و دستورات لازم در این زمینه صادر شد.

 

همچنین در بازدید از مرکز نگهداری و حمایت از کودکان کار ضمن گفت‌وگوی مستقیم با کودکان حاضر در مرکز در خصوص محورهای تسهیل حمایت‌های قضایی از کودکان و خانواده آنان، افزایش تعامل و همکاری با دستگاه‌های ذیربط و سایر مسایل مرتبط با مسئولین مرکز نگهداری از کودکان کار و خیابانی رایزنی کردند.

 

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم  دادگستری کل  آذربایجان شرقی، در حاشیه این بازدید سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان به صورت چهره به چهره با کارکنان و مددجویان حاضر در این مرکز گفت‌وگو و مشکلات آنها را بررسی کرد.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*