۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 45246
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید کارشناسان بهزیستی استان از مراکز شبه خانواده در پاکدشت
بازدید کارشناسان بهزیستی استان از مراکز شبه خانواده در پاکدشت

بازدید کارشناسان بهزیستی استان از مراکز شبه خانواده در پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: کارشناسان امور اجتماعی بهزیستی استان تهران با حضور در شهرستان پاکدشت از مراکز شبه خانواده حضرت ام البنین و سپهر بازدید کردند. به گزارش خبرنگار ما – در این بازدید، کارشناس امور اجتماعی بهزیستی استان تهران به همراه معاون و کارشناس امور اجتماعی این شهرستان ، با حضور در مراکز شبه خانواده […]

پاکدشت – آبرومند: کارشناسان امور اجتماعی بهزیستی استان تهران با حضور در شهرستان پاکدشت از مراکز شبه خانواده حضرت ام البنین و سپهر بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما – در این بازدید، کارشناس امور اجتماعی بهزیستی استان تهران به همراه معاون و کارشناس امور اجتماعی این شهرستان ، با حضور در مراکز شبه خانواده حضرت ام البنین و سپهر ضمن دلجویی از فرزندان بی سرپرست به بررسی فعالیت ها ، مسائل و مشکلات مراکز شبه خانواده پرداختند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت در حاشیه این بازدید با  تأکید بر ارائه خدمات تخصصی مناسب در زمینه های فرهنگی، تحصیلی، عاطفی و آموزشی به کودکان خواستار توجه و سرمایه گذاری بیشتر به منظور رشد و ارتقاء سطوح شخصیتی و اجتماعی فرزندان شد.

 

در ادامه این بازدیدها مسئولین  مراکز با بیان شرح مبسوطی از فعالیت ها در حوزه های مختلف مراکز شبه خانواده عنوان کردند.

 

گفتنی است، در این مراکز فرزندان بسیاری از مهارت‌های زندگی را از طریق مربیان به صورت تئوری و عملی می‌آموزند و برای آینده آماده می‌شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*