۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 37079
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار از موسسه خیریه آل یاسین
بازدید کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار از موسسه خیریه آل یاسین

بازدید کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار از موسسه خیریه آل یاسین

گرمسار – آبرومند: ریاست و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از موسسه خیریه آل یاسین این شهر بازدید کردند به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری نیکدل در حاشیه این بازدید گفت: هدف از این کار که به مناسبت شب یلدا انجام شد ؛ دیدار و گفتگو و همچنین دلجویی به […]

گرمسار – آبرومند: ریاست و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از موسسه خیریه آل یاسین این شهر بازدید کردند

به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری نیکدل در حاشیه این بازدید گفت: هدف از این کار که به مناسبت شب یلدا انجام شد ؛ دیدار و گفتگو و همچنین دلجویی به جهت افزایش روحیه و انگیزه مددجویان این مجتمع است.

 

 

وی ضمن اعلام این مطلب یادآور شد: با توجه به فرارسیدن شب یلدا و سنت قدیمی و حسنه‌ای که خانواده‌های ایرانی را دور هم جمع می کند ، پس از مشورت و همفکری با دوستان ؛ تصمیم بر این شد تا از این مجتمع بازدید کرده و بتوانیم با حضور هر چند اندک در کنار این عزیزان ، موجبات شادی و دلخوشی آن‌ها را فراهم کنیم.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار خاطرنشان کرد: بحمدالله با همکاری و مشارکت مجموعه کارکنان این اداره و با هزینه شخصی همکاران ، مقداری میوه و تنقلات مرسوم شب یلدا تهیه و هنگام بازدید ، تحویل مدیریت این مجتمع گردید.

 

وی ضمن اشاره به استقبال و خوشحالی مدیریت و کارکنان و همچنین مددجویان از این بازدید ، اظهار کرد: توجه به این عزیزان و همچنین سالمندان عزیز در ایامی که همه مردم ایران ، شاد و خوشحال هستند ، علاوه بر این که موجب شادی و افزایش روحیه این عزیزان را به دنبال دارد ، اجر و پاداش معنوی و اخروی نیز در پی خواهد داشت.

در این بازدید علاوه بر ریاست و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس اداره بهزیستی و همچنین مسئول بسیج هنرمندان شهرستان گرمسار نیز حضور داشتند.

در این بازدید یک ساعته ، اجرای موسیقی سنتی و نواهای محلی شور و حال خاصی در بین حاضرین ایجاد کرده و موجب شادی و خوشحالی مددجویان این مجتمع شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*